...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 
rozwiń opcje

Terminy wydarzeń branżowych

Terminarz wydarzeń branżowych

 • Kongres BIOEXPO 2021

  Konferencje
  termin
  do
  lokalizacja
  Nadarzyn k. Warszawy
  zasięg
  ogólnopolski

  Kongres BIOEXPO to projekt holistyczny, kompleksowo podejmujący tematykę rolnictwa i żywności ekologicznej, organicznych i naturalnych kosmetyków oraz środków czystości. Nie zabraknie również tematu zdrowia, zagrożenia, jakie cywilizacja konsumpcyjna niesie dla naszej planety, tematu ekologicznych opakowań i wiele innych. Kongres dzieli się na 3 części: Polskie Forum Żywności Ekologicznej, Organic Food Conference oraz dodatkowe panele. Podczas Polskiego Forum Żywności Ekologicznej odbędą się panele: Tworzymy rynek eko, Chcę być na rynku eko oraz W zdrowym ciele zdrowy duch (ta część jest finansowana przez Fundusz Promocji Owoców i Warzyw oraz Fundusz Promocji Ziaren Zbóż i Przetworów Zbożowych). Przedstawiony zostanie również najnowszy raport rynku BIO w Polsce. W ramach Organic Food Conference 2021 Poland (organizowane wspólnie przez Polską Izbę Żywności Ekologicznej i IFOAM Organics Europe) poruszone zostaną tematy ekologicznego rolnictwa i produkcji jako część projektu Europejskiego Zielonego Ładu, rozwój rynku EKO teraz, 2030 i 2050, opakowania oraz nowe zasady etykietowania produktów (NutriScore). Organic Food Conference będzie się odbywać po angielsku. Poruszone zostaną również tematy zdrowia, diety, zero waste, Fair Trade. Kongres BIOEXPO dedykowany jest zarówno konsumentom, jak i dziennikarzom, lekarzom, specjalistom oraz branży.

   

   

  Dokładna lokalizacja

  PTAK Warsaw Expo, Nadarzyn k. Warszawy
  Aleja Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn

  Kontakt

  Polska Izba Żywności Ekologicznej
  ul. Kickiego 1/lokal U4
  04-373 Warszawa
  +48 501 104 087
  zarzad(at)pize.info.pl
  biuro(at)pize.info.pl

   

  Strona internetowa

  https://jemyeko.com/kongres-bioexpo-2021/

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe