czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 
rozwiń opcje

Terminy wydarzeń branżowych

Terminarz wydarzeń branżowych

 • Międzynarodowe Targi EKOstyl 2017

  Targi
  termin
  do
  lokalizacja
  Bielsko Biała
  zasięg
  lokalny

  DLA WSZYSTKICH, którzy dbają o zdrowie swoje i swoich bliskich, chcą poprawić jakość życia. Można nie tylko zobaczyć – ale przede wszystkim ZAKUPIĆ bezpośrednio u producentów wiele cennych dla zdrowia produktów.
   
  Przewidujemy udział ok. 250 firm i 7000 gości odwiedzających targi.

  Rynek żywności ekologicznej,  a także produktów i usług prozdrowotnych w Polsce wciąż rośnie. Eksperci zakładają, że w 2017 roku wartość tego rynku może wzrosnąć nawet o 25 %. Polscy konsumenci stają się coraz bardziej świadomi tego, że właściwa dieta,  suplementacja  i regularny ruch są gwarantami zdrowia  i lepszego samopoczucia.
          
  Organizatorzy Targów EKOstyl dostrzegają wyzwania i potencjał, jaki niesie ze sobą ta branża. Kolejne edycje targów są  odpowiedzią na pojawiające się zapotrzebowanie. Stąd uzupełnianie targów o kolejne strefy tematyczne, rozbudowa programu merytorycznego, nawiązywanie współpracy z nowymi ekspertami i organizacjami.

  Tradycyjnie bielskim targom towarzyszą   konferencje i  wykłady o najnowszych osiągnięciach i wydarzeniach światowych w tej branży z udziałem wybitnych ekspertów  i  autorytetów. Warto być w miejscu, gdzie spotyka się cała branża!

  Dokładna lokalizacja

  Hala pod Dębowcem, ul. Karbowa 26, Bielsko Biała

  Strona internetowa

  http://www.targibielskie.pl/ekostyl2017

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe