...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 
rozwiń opcje

Terminy wydarzeń branżowych

Terminarz wydarzeń branżowych

 • Südback 2019

  Targi
  termin
  do
  lokalizacja
  Stuttgart
  zasięg
  międzynarodowy

  Targi Südback koncentrują się na prezentacji zarówno sprawdzonych, tradycyjnych produktów, jak również innowacyjnych technik produkcji, nowatorskich maszyn i urządzeń oraz trendów, które będą obowiązywać w branży w nadchodzącym okresie. Südback odwiedzają kompetentni specjaliści (blisko 100% zwiedzających to goście branżowi) ze wszystkich firm związanych z branżą, m.in. z piekarń, cukierni, kawiarni, kafeterii, lodziarni, snack barów, gastronomii, hotelarstwa, sektorów fast-food i żywienia zbiorowego.

  Większość powierzchni wystawienniczej została już zarezerwowana przez wystawców, którzy zaprezentują najnowsze rozwiązania z zakresu maszyn i urządzeń dla piekarni i cukierni, surowców, półproduktów i dodatków dla branży, wyposażenia dla sklepów i mobilnych punktów sprzedaży produktów piekarsko-cukierniczych, rozwiązań informatycznych dla branży oraz usług. Na targach znajdzie się również oferta z zakresu lodziarstwa oraz kawy i wyposażenia dla kawiarni i kafeterii, a także szczególnie silnie rozwijający się segment przekąsek.

  Targi Südback są platformą wymiany informacji i wiedzy o branży. Oferują one odwiedzającym, nie tylko możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą dla branży prezentowaną przez wystawców, ale również poszerzenie swojej wiedzy dzięki udziałowi w forach, prezentacjach i pokazach „na żywo” oraz konkursach będących częścią ciekawego program ramowego towarzyszącego targom, przygotowanego wspólnie ze związkami branżowymi będącymi partnerami targów. Na szczególne zainteresowanie zasługują Forum Trendów w Piekarnictwie i Forum Trendów w Cukiernictwie.

  Targi Südback pragną promować nowatorskie i innowacyjne produkty i koncepcje pojawiające się w branży piekarsko-cukierniczej. Służy temu  konkurs Südback Trend Award który wyróżnia najnowsze innowacyjne produkty i rozwiązania dla branży piekarsko cukierniczej.

  Dodatkowe informacje o targach w Przedstawicielstwie Targów Stuttgarckich w Polsce: tel.22-620 72 98,e-mail: kuzminska@eurotargi.com

  Dokładna lokalizacja

  Landesmesse Stuttgart GmbH
  Messepiazza 1
  70629 Stuttgart

  Strona internetowa

  https://www.messe-stuttgart.de/suedback/

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe