...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 
rozwiń opcje

Terminy wydarzeń branżowych

Terminarz wydarzeń branżowych

 • Seminaria Lodziarskie Savpol

  Seminarium
  termin
  do , do , , do
  lokalizacja
  Gdańsk, Grudziądz, Warszawa, Poznań, Wrocław, Czeladź, Kraków, Rzeszów
  zasięg
  ogólnopolski

  Seminaria lodziarskie Savpol to zaprezentowanie najnowszych trendów, nowości, rozwiązań i produktów, które premierę miały na największych targach lodziarskich SIGEP na początku roku 2019.

  Spotkania wspierają Partnerzy Savpol - czołowe firmy działające w branży: Fabbri, Valmar, Miran Ice Cones, Coldelite, Malongo, Dotykacka i Litex, które oferują rozwiązania dopasowane do obecnych wymagań rynku. Wszystko to, by umożliwić rozwój biznesu i spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

  W tym roku firma przygotowała wiele nowości - nie tylko lodowych! Do zdobycia 16 TV i 80 tabletów. A to nie koniec dobrych informacji, bo w tym roku seminaria odbędą się również w nowej lokalizacji – w Warszawie!

  Organizator zaprasza na spotkania w 8 miastach (Gdańsk - 11 marca, Grudziądz - 12 marca, Warszawa - 14 marca, Poznań - 15 marca, Wrocław - 18 marca, Czeladź - 19 marca, Kraków - 21 marca, Rzeszów - 22 marca).


  Dokładna lokalizacja

  Gdańsk - 11 marca, Grudziądz - 12 marca, Warszawa - 14 marca, Poznań - 15 marca, Wrocław - 18 marca, Czeladź - 19 marca, Kraków - 21 marca, Rzeszów - 22 marca)

  Strona internetowa

  http://savpol.pl/seminaria-lodziarskie-2019

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe