...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 
rozwiń opcje

Terminy wydarzeń branżowych

Terminarz wydarzeń branżowych

 • Sigep 2019

  Targi
  termin
  do
  lokalizacja
  Rimini
  zasięg
  międzynarodowy

  Międzynarodowe Targi Lodziarstwa

  SIGEP jest światowej klasy wystawą B2B w dziedzinie rzemieślniczych lodów i cukiernictwa. Dla nabywców, producentów i dystrybutorów lodów, ciast, czekolady, kawy i materiałów piekarniczych targi SIGEP to najbardziej ekscytujące wydarzenie biznesowe roku.

  Targi SIGEP odbędą się już po raz 41. w dniach 18 - 22 stycznia 2020 r. w Rimini we Włoszech. W tym samym czasie odbędą się już po raz 6 targi Abtech Expo (International Exhibition of Technology & Products for Bakery, Pastry and confectionary). Międzynarodowe Targi Technologii i Produktów dla przemysłu piekarniczego, cukierniczego i deserowego, które odbywają się raz na 2 lata.

  Wystawcy zaprezentują na targach surowce, półprodukty, sprzęt i wyposażenie zaplecza, sklepów i kawiarni, aranżacje wnętrz, akcesoria do prezentacji, dekoracje, opakowania, transport, systemy kasowe, oprogramowanie oraz ubrania robocze, prasę i wydawnictwa fachowe.

  Co roku impreza jest doskonałą okazją do śledzenia trendów, zmian i nowości również w branżach pokrewnych: piekarstwie, produkcji czekolady, pizzy i makaronów.

  W centrum uwagi znajdą się specjaliści od lodów rzemieślniczych i słodyczy. Nie zabraknie międzynarodowych konkursów, seminariów, analizy trendów, szkoleń i kreatywnych warsztatów.

  LODY, CIASTA, CZEKOLADA, KAWA, PIEKARNICTWO – 5 sektorów biznesowych

  Na 129 000 mkw. wyznaczono trasy po pięciu sektorach tematycznych (składniki, technologia, pakowanie, dekoracje, meble), po jednej dla każdego sektora biznesowego. Będą prezentowane na nich najlepsze na światowym rynku lody rzemieślnicze i wyroby cukiernicze.

  ABTECH EXPO

  Sztuka pieczenia w rzemiośle i profesjonalnych formach powraca do Rimini z wyjątkowym i niezwykłym spojrzeniem pod względem różnorodności technologii w połączeniu z produktami, składnikami i koncepcjami.

  3 DOBRE POWODY, BY TAM BYĆ

  1. To miejsce dla wszystkich graczy łańcucha dostaw lodów, ciast, czekolady, pieczywa i kawy.

  Od producentów po operatorów łańcucha dystrybucji, detalistów, stowarzyszeń handlowych i mediów.

  2. To najlepsze miejsce by odkrywać trendy, biznes, wydarzenia i konkursy pod sztandarem włoskiego stylu i światowej doskonałości.

  3. To jedyny program na świecie, gdzie można spotkać przedstawicieli wiodących światowych marek lodów rzemieślniczych i wyrobów cukierniczych.

  OFERTA SPECJALNA DLA FIRM Z POLSKI

  Dla kilku wybranych firm spośród importerów maszyn, technologii i składników do lodów, wypieków, czekolady i kawy oraz sieci sklepów, kawiarni, restauracji, lodziarni organizator targów SIGEP i Abtech Expo przygotował ofertę specjalną. Dla firm, które byłyby zainteresowane poznaniem nowych partnerów / producentów wśród tegorocznych wystawców, organizator targów przygotował pobyt na targach na specjalnych warunkach, gdzie koszty hotelu, transportu na ternie Włoch oraz wejściówki pokrywane są przez organizatora. Szczegółowych informacji udziela reprezentant targów na Polskę MGJ Consulting, targi@mgjconsult.pl,

  SIGEP reprezentuje i nagradza światowej klasy doskonałość. Wprowadza nowe formaty, usprawnia globalną sieć kontaktów oraz wspiera firmy i profesjonalistów w ich rozwoju i ekspansji.

  Zapraszamy do odwiedzenia targów SIGEP 2020 i Abtech Expo.

  Dokładna lokalizacja

  Włochy - Rimini Fiera, Expo Centre

  Kontakt

  targi@mgjconsult.pl

  Strona internetowa

  https://en.sigep.it/

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe