...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

EKO BIO ORGANIC Centrum z miejscem dla tradycyjnych produktów

Dobra informacja dla producentów żywności BIO, ale też dla tych, którzy produkują tradycyjnie (naturalnie)! Na Śląsku, w Mikołowie, z inicjatywy biopiekarza Bogdana Smolorza powstaje Handlowo-Edukacyjne EKO BIO Organic Centrum. Nowe miejsce zacznie działać 8 listopada 2014 r.

Nowe Centrum powstaje na terenie byłej bazy autobusowej „Jamna Bus“ w Mikołowie przy ul. Kościuszki 61. Jak zapowiadają organizatorzy, "w czystej, higienicznej oraz ogrzewanej zimą hali znajdzie swoje miejsce kilkudziesięciu wystawców, przetwórców i rolników produktów certyfikowanych ekologicznych, a także produktów naturalnych".

Centrum handlu...

Obok ekologicznego (certyfikowanego!) pieczywa i wyrobów cukierniczych, ekologicznych warzyw i owoców, konsumenci zaopatrzą się w ekologiczne mięso, wędliny oraz świeże ryby. Z krajowych i małych europejskich serowni będą dostarczane sery twarde krowie, kozie i owcze czy soki tłoczone, oleje i oliwy. Produkty produkowane naturalnie, ale niecertyfikowane znajdą się w specjalnie wyróżnionej Strefie.

– Mamy nadzieję, że każdy będzie mógł zrobić wszystkie zakupy – dodaje Bogdan Smolorz, który zapewnia, że oferta będzie się zmieniała w zależności od sezonu.

Centrum edukacji i konsumpcji

Centrum to nie będzie tylko miejsce bezpośredniej sprzedaży szczególnych produktów, ale też źródło informacji. Organizatorzy już zapowiadają otwarcie kulinarnej księgarni, organizację warsztatów edukacyjnych oraz prowadzenie wykładów na temat zdrowego odżywiania. Nie zabraknie również stoisk dla osób chcących zaprezentować swoje produkty w tematyce prozdrowotnej, dietetycznej i podobne.

Po zakupach konsumenci będą mogli odpocząć i smacznie zjeść. To tutaj zwolennicy żywności BIO oraz weganie znajdą małą gastronomię (m.in. pizzeria BIO), kawiarnię lub herbaciarnię.

W odróżnieniu od już działających bazarów z żywnością ekologiczną, Centrum będzie działać przez cały tydzień: w soboty i środy będzie funkcjonować jako bazar, a w pozostałe dni tygodnia jako delikatesy i hurtownia produktów suchych, zaopatrująca sklepy ze zdrową żywnością.

Organizatorzy spodziewają się około 80 wystawców. Już zapraszają do współpracy wszystkich Eko Bio Organic producentów, importerów, rolników, właścicieli sklepów, blogerów kulinarnych i pasjonatów.

Więcej informacji: Sonia Kmiecik (menedżer Hali), tel. 661 747 621

źródło informacji: fanpage EkoBioOrganic Centrum

Bieżące wydanie czasopisma

Czym wyróżnia się marcepan królewiecki? Czy rzemieślnicza piekarnia to najpewniejszy biznes? Dla kogo mleko A2? Jak powstają zefirki?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji