...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Violife Professional

Warszawa, 02-092

woj. mazowieckie

ul. Żwirki i Wigury 14

Produkty i usługi

Flora Professional Plant 31% Flora Professional Plant 31% Flora Professional Plant – 100% roślinna baza do lodów Flora Professional Plant – 100% roślinna baza do lodów

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (2)

Opis działalności

Violife Professional jest częścią firmy Upfield działającą w branży gastronomicznej. Obsługuje m.in. restauracje, hotele, piekarnie, cukiernie oraz producentów dań gotowych i wspiera szefów kuchni, piekarzy, cukierników i baristów w tworzeniu roślinnych potraw, które doskonale smakują, są wygodne w przygotowaniu i dobre dla naszej planety.

W portfolio Violife Professional znajdują się m.in. Rama Professional, Flora Professional, Altis i Phase Professional oraz w pełni wegańskie: Flora Plant, roślinne alternatywy dla sera Violife oraz dla wędlin Viodeli.

Szefowie kuchni Violife Professional opracowują składniki, produkty i usługi, które pomagają profesjonalistom w tworzeniu pysznych potraw oraz w kompleksowym zarządzaniu menu i kosztami współczesnej gastronomii.

Upfield – którego częścią jest Violife Professional – to największa na świecie firma wytwarzająca produkty spożywcze na bazie roślin. W Polsce działaly jako spółka Upfield Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe