...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

P.H. Sezamex sp. j. Krzysztof Stypczyński

Toruń, 87-100

woj. kujawsko-pomorskie

ul. Towarowa 11

Dystrybutor firm i marek

AKO, Puratos, Zelandia Super Bake, Drożdżownia Lublin, ZPT Warszawa, ZT Kruszwica, Terravita Poznań, ERG Łaziska, Enzyma, Agrohansa Toruń

Opis działalności

Firma Sezamex została założona przez Andrzeja i Krzysztofa Stypczyńskich w marcu 1996 r. jako firma handlowa zajmująca się zaopatrzeniem surowcowym piekarń i cukierni. W owym czasie oprócz właścicieli pracowała w niej tylko jedna osoba. Działalność ta była odpowiedzią na zapotrzebowanie toruńskiego rynku, na którym do 1996 r. nie było podmiotu oferującego podobne usługi. Oferując początkowo niewielki asortyment podstawowych towarów, dzięki rzetelności, uczciwości i ogromnemu wysiłkowi firma osiągneła dzisiejszą pozycję.

Obecnie firma zatrudnia kilkunastu fachowych i kompetentnych pracowników. Sezamex oferuje obecnie niemal wszystkie artykuły niezbędne do produkcji piekarniczej i cukierniczej w tym sprzęt i urządzenia. Wszystkie towary spożywcze, dostarczane sa przez samochody z zabudową izotermiczną, dzięki czemu dostarczony przez nas towar spełnia wszystkie normy sanitarne.

Pozycja na lokalnym rynku, umozliwia nam zakup towarów po korzystnych cenach, często z importu. Wynikiem tego są konkurencyjne ceny oferowanych przez nas towarów. Na liscie naszych odbiorców znajduje się kilkaset firm. Do ich grona zaliczyć można największe firmy naszego regionu. Osiągnięta pozycja i systematyczny wzrost sprzedaży, najlepiej świadczą o zaufaniu jakim obdarzyli nas nasi klienci.

Zajmujemy się także doradztwem i organizowaniem pokazów, na których prezentowane są nowe technologie i produkty.

Rozpoczęcie działalności

1996

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe