...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

AMBASADOR

Piaseczno, 05-500

woj. mazowieckie

ul. Raszyńska 13

Produkty i usługi

Sprzęt pomocniczy w pracowni cukierniczej Sprzęt pomocniczy w pracowni cukierniczej Ranty, formy, opaski Ranty, formy, opaski Pasty smakowe IRCA Joypaste Pasty smakowe IRCA Joypaste

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (3)

Filie

TRÓJMIASTO; Kowale k/Gdańska ul. Magnacka 4; tel. 58 743 63 53 fax 58 333 13 11
ORZYSZ; ul. Wierzbińska 6; tel. 87 423 71 78; fax 87 423 70 77
LUBLIN; ul. Bursaki 6 tel. 81 747 08 21; fax 81 565 03 18
BYDGOSZCZ, ul. Świecka 8, tel.: 52 568 45 70

Dystrybutor firm i marek

Lesaffre, Komplet, Bonita, Callebaut, Uldo, Dossche Mills, AFC, Kruszwica, Fabbri, OSM Bieruń, Prospona, Barbara Luijckx, Ireks, Sucrea Balanceline, Bakels, Nordic Paper AS

Opis działalności

Firma Ambasador to jeden z największych dystrybutorów produktów do cukiernictwa, piekarnictwa, lodziarstwa i gastronomii. Od ponad 30 lat docieramy ze swoją ofertą do największych cukierni, piekarni.

Gwarantujemy swoim odbiorcom kompleksową, profesjonalną obsługę w produkty świeże i mrożone o najwyższej jakości. Importujemy frytury i mieszanki ciast amerykańskich z USA. Sprowadzamy także produkty z Włoch, Grecji czy Wielkiej Brytanii. Od wielu lat jesteśmy największym importerem i dystrybutorem największego w Europie, norweskiego producenta papieru do pieczenia firmy Nordic Paper AS.

Obok siedziby firmy uruchomiliśmy sklep stacjonarny, gdzie uczestnicy warsztatów Akademii Pomysłów i wszyscy chętni mogą zaopatrzyć się w oferowane przez Ambasadora produkty, gdzie większość z nich jest dostępna w małych, funkcjonalnych opakowaniach. Asortyment ten kierowany jest do całej branży gastronomicznej oraz małych zakładów rzemieślniczych. Uruchamiając sklep internetowy republikasmaku.net, pragniemy rozszerzyć nasz obszar działania, by móc dotrzeć z ofertą  zarówno do klientów detalicznych, jak i dużych hurtowni, dlatego oferujemy zarówno wysyłkę towarów we wskazane przez Państwa miejsce, bądź odbiór własny, który nagradzamy 5% rabatem.

Rozpoczęcie działalności

1992

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe