...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Zakłady Tłuszczowe „Bielmar” Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, 43-300

woj. śląskie

ul. Sempołowskiej 63

Produkty i usługi

Margaryna PALMA w bloku Margaryna PALMA w bloku Margaryna BIELSKA w bloku Margaryna BIELSKA w bloku

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (2)

Opis działalności

Jesteśmy jednym z największych producentów margaryn, olejów i tłuszczów roślinnych w Polsce. Dostarczamy klientom indywidualnym i biznesowym szeroką gamę produktów, bazujących na wysokiej jakości tłuszczach roślinnych. Poza znanymi na rynku detalicznym produktami, takimi jak Palma, Śniadaniowa, Margaryna Roślinna, czy olej Beskidzki, w swojej ofercie posiadamy również produkty dla sektora HoReCa oraz zakładów piekarniczychicukierniczych. Technolodzy Bielmar tworzą produkty ,,szyte na miarę", na bazie specyfikacji I parametrów klienta. Status eksperta zawdzięczamy ponad 90-letniej tradycji. opartej o najwyższą jakość surowców, kontrolowany proces produkcji i politykę zrównoważonego rozwoju.

Jesteśmy 100%-owo polską firmą, o czym z dumą mówimy.

Nasze cele i działa nia skupiamy wokół 5 zasad.
- POLSKI kapital (w 100%)
- POLSKI rzepak
- POLSKIE produkty
- POLSKI konsument
- POLSKI rolnik


Sprawdzone źródła pochodzenia nasion rzepaku (wolne od GMO), najwyższe standardy produkcji, certyfikowani partnerzy i dostawcy, unikalne metody pozyskiwania, bez użycia konserwantów, bez mleka w proszku, bez sztucznych barwników - to tylko niektóre z naszych największych atutów. W kategorii olejów i tłuszczów posiadamy certyfikat BRC Global Standard For Food w zakresie produkcji margaryn i tłuszczów roślinnych. Posiadanie certyfikatu BRC gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa oraz jakości produkowanej żywności. Stosowanie się do międzynarodowych standardów w zakresie bezpieczeństwa żywności i żywienia korzystnie wpływa na jakość świadczonych przez naszą firmę usług.

Rozpoczęcie działalności

1994

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe