...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 
rozwiń opcje

Kategorie produktów i usług

Produkty i Usługi

Pieczywo FermFresh Hafer

Nowy produkt UNIFERM FermFresh® Hafer łączy w sobie podwójne dobrodziejstwo owsa - całe ziarna oraz naturalny zakwas owsiany.

Aż 51% zawartości produktów owsianych w produkcie daje znaczny udział tego składnika w pieczywie gotowym.

W zależności od rodzaju pieczywa i receptury UNIFERM FermFresh® Hafer stosowany jest w zróżnicowanych wariantach dozowania na mąkę. Świeży produkt fermentacyjny w postaci pasty, dostępny w 18 kg wiadrach pozwala na ekonomiczny przerób oraz wygodne i proste dozowanie.

Wielorakość zastosowania pozwala odpowiedzieć na potrzeby konsumencie i aktualne trendy tworząc pieczywo nie tylko o wyjątkowym smaku, ale także o dobroczynnych właściwościach zdrowotnych. Energetyczny owies zawiera wiele cennych składników, takich jak białko roślinne, witaminy i związki minerane. Jest źródłem błonnika i zapewnia uczucie sytości przez długi czas. Idealny dla diabetyków i osób z podwyższonym poziomem cholesterolu.

Koncept receptur na UNIFERM FermFresh® Hafer to idealne przepisy na chleby i pieczywo drobne, wzbogacone unikalnym smakiem i aromatem owsianym. Nowa odsłona pieczywa pszennego i miesznego, z dodatkiem owsa i płatków owsianych przypadnie do gustu każdemu klientowi dbającemu o swoją dietę.

Więcej w pdf >

 

 

 

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe