...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Reklama i współpraca

Mistrz Branży to propozycja dla wszystkich firm, które chcą efektywnie dotrzeć do branży piekarsko-cukiernicznej oraz lodziarskiej lub firm o ugruntowanej pozycji, które szukają nowych form przekazu.

Oferujemy Państwu 2 uzupełniające się produkty: portal branżowy oraz poradnik drukowany. Nasz portal to jedyne na rynku narzędzie zarządzania własnymi informacjami, wsparte multimedialną prezentacją i redakcyjnymi plebiscytami organizowanymi dla Czytelników. Przejrzysty układ graficzny poradnika "Mistrz Branży" gwarantuje, że reklama nie ginie i stanowi jasny przekaz. Wszystkie reklamy z bieżacego numeru poradnika drukowanego pojawiają się w formie katalogu pdf na portalu i są reklamowane w postaci banerów:

 

 


Prowadzimy swój kanał na platformi ISSUU -> tutaj, na którym regularnie publikujemy materiały - katalogi reklam (czyli zbiór samych reklam z danego numeru drukowanego lub pełne wydania), rożne dodatki specjalne oraz archiwalne numery Mistrza Branży. Kanał jest ogólnodostępny.

Prowadzimy wysyłkę newslettera, Fanpage oraz czynnie uczestniczymy w targach branżowych oraz prowadzimy szkolenia. 

 

 

Dane dot. oglądalności w portalu (z lutego 2015)
Mamy 18,5 tys. Unikalnych Użytkowników miesiącu (dane z Google Analytics).

 

Wytyczne dla reklamy drukowanej:
- format pliku pdf lub tif;
- Wielkość netto 205 x 290 mm;
- Spady po 3 mm z każdej strony;
- Czcionki zamienione na krzywe;
- Rozdzielczość min. 300 dpi;
- Wszystkie dodatkowe elementy, które chcieliby Państwo umieścić na arkuszu tj., linie cięcia, pasery, kostki czy opisy arkuszy drukarnia dołącza do pracy na etapie elektronicznego montażu, więc nie ma potrzeby zadawania ich w oryginalnych plikach;
- Tryb kolorów CMYK, bez osadzonych dodatkowych profili;
- Suma farb CMYK nie powinna przekraczać 320%;
- Efekt głębokiej czerni uzyskamy stosując: C-40%, M-30%, Y-10%, K-100%, przy czym tekstów, szczególnie drobnych, nie podbijamy innymi kolorami – zostawiamy je tylko w czarnym (C-0%, M-0%, Y-0%, K-100%) i stosujemy overprint
- Zaleca się, by nie stosować natężenia koloru poniżej 5%;
- Odległość obiektów graficznych i tekstów od linii cięcia min. 5mm, od grzbietu 12 mm;

 

Wytyczne dla banerów na portalu:
- format pliku jpg, png
- wielkości banerów poniżej

Wytyczne dla newsletterów
- materiały podsyłane do pojedyńczych okienek newslettera Misztra Branży powinny zawierać:

 •    tekst (optymalnie 300 znaków + tytuł),
 •    grafika jpg lub png (ok. 700 px szer.),
 •    adres do ktorego ma kierować hiperłącze.

 

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt
mobile 881 610 668 
marketing@mistrzbranzy.pl

 

Reklama w Mistrzu Branży - schemat nowych możliwości

 

 

 

 

Artykuły merytoryczne podzielone są na 5 kategorii wpisów:
• Aktualności
• Prawo i finanse• Receptury• Relacje• Warto przeczytać• 

Prezentacja produktów na stronie głównej generowana się na podstawie rekordów (produktów i usług) wprowadzonych uprzednio do Katalogu produktów i usług. Każdy właściciel konta biznesowego (Premium lub Komfort) ma do dyspozycji określoną pulę punktów w tzw. Portfelu dni promocji. Punkty te można przeznaczyć na promowanie artykułów merytorycznych lub prezentowanie produktów na stronie głównej (1 punkt = 1 dzień). Właściciele kont decydują, na co przeznaczą punkty i jakie treści wprowadzą do portalu - czy będą to głównie artykuły, czy raczej produkty, czy też obie formy wpisów. Jeśli są Państwo zainteresowani założeniem konta z uprawnieniami Premium lub Komfort, prosimy o kontakt.

Dla mniejszych firm przygotowaliśmy niskobudżetowe konto Eko, dzięki któremu można publikować swoje wpisy w Katalogu produktów i usług.

Banery reklamowe wyświetlają się naprzemiennie (max 6 sztuk). Rozmieszczenie banerów reklamowych widoczne na szkicu poniżej (widoczna strona główna). Zapytaj o aktualną ofertę cenową - mail: marketing@mistrzbranży.pl .
Formaty: .jpg, .jpeg, .gif, .png, .swf (z przypisanym adresem)

 

 

 

Co warto wiedzieć (w skrócie):

- Dzięki kontom z uprawnieniami Premium, Komfort i Eko mamy dostęp do panelu, gdzie dzięki prostym narzędziom, możemy publikować w zasadzie wszystkie treści na portalu.

- Największe uprawnienia posiadają konta Premium i Komfort, a to dzięki "Portfelowi dni promocji".

- "Portfel dni promocji" to pula punktów, dzięki którym można promować swoje wpisy na stronie głównej portalu w następujących pozycjach:
   • artykuły merytoryczne/informacje branżowe w Rotatorze 
   • produkty i usługi w ramach Prezentacji produktów

- Właściciele Kont Eko mogą publikować swoje produkty i usługi w Katalogu (do 3 szt.). Konto Eko nie posiada "Portfela dni promocji", dlatego nie ma możliwości promocji wpisów na stronie głównej portalu.

- Właściciele kont Premium, Komfort i Eko mogą zgłaszać swoje produkty do plebiscytów. Prosimy o kontakt z redakcją.

- Każdy piekarz, cukiernik, lodziarz może bezpłatnie zarejestrować konto na portalu, dzięki czemu będzie mógł zamieścić informacje o swojej działalności w Katalogu firm oraz będzie mieć dostęp do narzędzia publikującego Ogłoszenia drobne (bezpłatne). W ramach promocji każdy właściciel takiego konta dostanie 6-miesięczną prenumeratę drukowanego poradnika "Mistrz Branży".

- Każdy cech lub stowarzyszenie może założyć własną podstronę na portalu Mistrz Branży, na której będzie publikować bieżące informacje, podzielone na kilka różnych kategorii. Wystarczy zarejestrować konto i odhaczyć opcję dot. utworzenia podstrony.

- Architektura portalu jest bardzo przyjazna dla indeksownia Google, co przekłada się na wysokie "pozycjonowanie" zamieszczonych treści.

 

 

 

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:
Dział marketingu „Mistrza Branży”

ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
mobile 881 610 668, 881 610 669
marketing@mistrzbranzy.pl  

Pytania dotyczące rejstracji kont, edycji danych, nawigacji i użytkowania panelu itp. promimy kierować na p.scierski@mistrzbranzy.pl

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe