...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Mech-Masz

Żnin, 88-400

woj. kujawsko-pomorskie

Ul. Szpitalna 20

Opis działalności

Od 26 lat pomagamy piekarzom i cukiernikom w osiągnięciu sukcesu. Dostarczamy innowacyjne technologie dla przemysłu spożywczego z głównym naciskiem na branżę piekarsko-cukierniczą. W ciągu tylu lat zdobyliśmy potrzebną wiedzę i doświadczenie, aby sprawnie i szybko rozwiązać Twoje problemy.

Aby sprostać tym wyzwaniom położyliśmy nacisk na współpracę tylko z liderami z branży, firmami największymi i gwarantującymi naszym klientom długoletnią obsługę.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy do produkcji własnych wyrobów. Maszyny oparte o technologię sterowania CNC zapewniają zawsze idealne wykonanie każdego podzespołu naszych piecy i maszyn, co w efekcie przekłada się na doskonałą jakość i długoletnią bezawaryjną pracę.

Potwierdzeniem pełnego profesjonalizmu jest posiadany przez MECH-MASZ certyfikat dla Systemu Zarządzania EN ISO 9001:2008

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe