...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Młynomag

Reszel, 11-440

woj. warmińsko-mazurskie

Grodzki Młyn 3

Produkty i usługi

Naturalne mąki paczkowane ze zbóż Warmii i Mazur Naturalne mąki paczkowane ze zbóż Warmii i Mazur Naturalne mąki Naturalne mąki

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (2)

Opis działalności

Wytwarzamy i dystrybuujemy najwyższej jakości mąkę dla klientów detalicznych i indywidualnych. Produkcja odbywa się tylko i wyłącznie z 100% naturalnych składników.

Nasz młyn położony jest w sercu Warmii i Mazur, pośród żyznych pól słynących z upraw zbóż konsumpcyjnych. To korzystne położenie pozwala nam produkować mąkę z surowców najwyższej jakości. Mąka z „Młynomagu” jest w 100% naturalna. W procesie produkcji nie stosujemy żadnych dodatków. Moc wypiekowa naszych produktów pochodzi jedynie z natury.
600 lat tradycji

Kontynuujemy ponad 600 letnią tradycję produkcji mąki w Grodzkim Młynie. Jest to prawdopodobnie najstarszy działający młyn w Polsce. Dlatego też nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do piekarń wykorzystujących tradycyjną technologię wypieku – bez polepszaczy. Moc przerobowa młyna pszennego to 100 ton/dobę, zaś żytniego 60 ton/dobę. Nowoczesna technologia przemiału zapewnia wysoką i stabilną jakość naszej mąki.


Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe