...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Mankiewicz

Radzionków, 41-922

woj. śląskie

ul. Z. Nałkowskiej 5

Produkty i usługi

Mikser 8 litrów SP-800A Mikser 8 litrów SP-800A

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (1)

Opis działalności

Firma Mankiewicz sp.j. działa na polskim rynku już od początku lat 80-tych. Specjalizujemy się w zaopatrywaniu piekarń, cukierń jaki i zakładów gastronomicznych w maszyny, urządzenia i sprzęt.
W naszym szerokim asortymencie posiadamy m.in. smażalniki do pączków, miksery/ubijaczki planetarne, mieszałki, krajalnice do chleba, mieszacze wody, gniotowniki maku, pełen asortyment mebli nierdzewnych, okapy wentylacyjne, umywalki bezdotykowe, taborety gazowe, dzielarki do ciasta, zaklejarki do woreczków, maszyny do mycia koszy, regały do przewozu blach lub z pojemnikami na produkty sypkie i wiele innych.

Twórcą i współwłascicielem firmy jest Piotr Mankiewicz, kultywuje rodzinne tradycje rzemieślnicze. Jego życiową pasją jest popularyzacja kultury chleba. Realizując swoje marzenia, otworzył pierwsze w Polsce prywatne Muzeum Chleba. Muzeum działa prężnie od 2000 r. i codziennie odwiedza je wielu nowych gości, zwiedzających z kraju i z zagranicy. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną muzeum www.muzeum-chleba.pl

W 2001 roku Piotr Mankiewicz został laureatem Nagrody im. Wojciecha Korfantego przyznanej przez Związek Górnośląski. Natomiast nasza firma w 2002r. nagrodzona została statuetką "ŚLĄSKI KUPIEC ROKU" co świadczy o jej prężnym działaniu.

Aby jeszcze lepiej poznać potrzeby swoich klientów i przedstawić swoją ofertę jak najliczniejszej grupie odbiorców nasza firma uczestniczy w wielu targach branżowych.

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe