...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Posiflex

Warszawa, 02-486

woj. mazowieckie

Aleje Jerozolimskie 184 B

Opis działalności

Posiflex to światowy lider produkcji sprzętu dla licznych sektorów: handlu, gastronomii, przemysłu, farmakologii czy logistyki. Tworzymy rozwiązania idealne dla dużych sieci i małych przedsiębiorstw. Firma specjalizuje się w systemach POS (point of sale), w których skład wchodzą terminale POS oraz powiązane z nimi urządzenia peryferyjne. Nasze nowoczesne systemy informatyczne wspierają działalność operacyjną i zarządzanie przedsiębiorstwem. Wszystkie nasze produkty są solidnie wykonane. Dzięki szczelnej konstrukcji sprawdzą się w trudnych warunkach w piekarni i cukierni. Sprzęt Posiflex jest odporny na wodę, pył i kurz, a także na bardzo wysokie temperatury. Nasze kompleksowe podejście odpowiada potrzebom najbardziej wymagających biznesów.

Osiągnięcia
Marka ma przeszło 30 lat doświadczenia, co zagwarantowało jej tytuł lidera w branży. Świadczy o tym ponad 30 nagród za innowacyjne projekty. Jako pierwsi tworzyliśmy terminal bez wentylatora, dzięki czemu otrzymaliśmy miano pioniera w technologii pasywnego chłodzenia (FAN FREE).

Wszystkie urządzania Posiflex powstają według światowego certyfikatu jakości ISO 9001/14001. Stawiamy na profesjonalne polepszanie obsługi w lokalach, dzięki czemu firma jest w czołówce światowych przedsiębiorców, którzy szczególnie dbają o poprawę niezawodności swoich produktów (testy HALT/HASS).

 

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe