...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Korzeniewscy24.pl

Stanisławów, 05-304

woj. mazowieckie

Ładzyń, ul. Akacjowa 16

Produkty i usługi

Formy kwasoodporne do użytku domowego – sklep firmowy Korzeniewscy24.pl Formy kwasoodporne do użytku domowego – sklep firmowy Korzeniewscy24.pl

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (1)

Opis działalności

Korzeniewscy24.pl to sklep firmowy polskiego producenta z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży piekarniczej – KORZENIEWSCY.

Oferujemy NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI FORMY ze stali kwasoodpornej W ATRAKCYJNYCH CENACH PRODUCENTA.

Formy kwasoodporne KORZENIEWSCY to PEŁNOLETNIA (18 lat !) GWARANCJA POTWIERDZONA FAKTYCZNĄ PRACĄ I ISTNIENIEM NASZYCH PRODUKTÓW NA RYNKU PIEKARNICZYM. Formy kwasoodporne KORZENIEWSCY – to nie przypadkowa produkcja – to lata pracy i praktyki w branży piekarniczej !

Nasze formy od ponad 20 lat pracują w najlepszych piekarniach. Produkty marki KORZENIEWSCY posiadają liczne REFERENCJE NA PIŚMIE (referencje poniżej), atest PZH oraz rekomendacje Stowarzyszenie Polska Ekologia

FORMY ZE STALI KWASOODPORNEJ to połączenie tradycji z bezpiecznym, zdrowym i ekonomicznym wypiekiem. Tradycyjny, smaczny chleb na naturalnym zakwasie to nie tylko dobry skład, ale również odpowiednia forma przeznaczona do kontaktu z żywnością o charakterze kwaśnym, niezagrażająca zdrowiu konsumenta.

STARANNE WYKONANIE, NIESZKODLIWY MATERIAŁ, WYTRZYMAŁOŚĆ – to cechy, które składają się na jakość formy. Jej wytworzenie wymaga czasu i wiedzy, dlatego koszt dobrego produktu może być nieco wyższy niż tego przeciętnego. Ale to produkt wart swojej ceny. Kupując bezpośrednio od producenta gwarantujemy najlepszą cenę za produkty najwyższej jakości.

DLACZEGO (TAK) STAL KWASOODPORNA – ponieważ od ponad 10 lat jest jedynym materiałem, który posiada pełny atest do kontaktu z żywnością bez wyłączenia produktów o charakterze kwaśnym, nie rdzewieje, nie ma żadnych powłok, które można zarysować jest wytrzymały i w pełni bezpieczny do wypieku prawdziwego dobrego chleba.

Wystarczy dobra emulsja do natłuszczania i nie potrzeba żadnych kosztownych powłok nieprzywierających. Dzięki tłuszczowi chleb ma szlachetny, piękny zapach i smakuje jak dawniej. FORMY ZE STALI nierdzewnej – KWASOODPORNEJ MOŻNA BEZPIECZNIE MYĆ W ZMYWARKACH. Formy przeznaczone są do wypieku każdego rodzaju pieczywa (szczególnie rekomendowane do wypieku pieczywa na zakwasie)

Stal kwasoodporna nie przenosi zapachów dlatego bezpiecznie można używać również do pieczenia mięs, pasztetów, ciast oraz każdego innego produktu wg indywidualnych potrzeb.

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe