...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

PROSPONA Sp. z o. o.

Nowy Sącz, 33-300

woj. małopolskie

Ul. Węgierska 11, 33-300 Nowy Sącz

Opis działalności

Firma PROSPONA jest zakładem, którego specjalnością od ponad 20 lat jest produkcja owocowych dodatków najwyższej jakości. Poprzez wieloletnie doświadczenie oraz związaną z nim znajomość rynku jesteśmy liderem wśród polskich przedsiębiorstw spełniając indywidualne wymagania zarówno cukierników, piekarzy, restauratorów jak i ich klientów. Poprzez sieć wyspecjalizowanych hurtowni zaopatrujemy pracownie cukiernicze, piekarnie i inne zakłady produkcji spożywczej w całej Polsce i na rynkach całego świata.Wybór firmy PROSPONA daje Państwu przewagę nad konkurencją w postaci właściwego partnera służącego zawsze pomocą. Oprócz wyjątkowej jakości komponentów firma PROSPONA oferuje także kompleksowe szkolenia aby zapewnić jak najlepsze wykorzystanie produktów.

Rozpoczęcie działalności

1988

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe