...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

BARTEX KLUZA Sp. J.

Częstochowa, 42-202

woj. śląskie

Żytnia 58

Opis działalności

”Bartex” to firma rodzinna działająca na rynku od 1992 roku.
Zajmuje się zaopatrzeniem ciastkarni, piekarni, kawiarni i lodziarni, producentów makaronów, majonezów i innych zakładów branży spożywczej w regionie częstochowskim.

Od samego początku istnienia głównym celem firmy była współpraca z renomowanymi w Polsce i za granicą producentami i importerami branży spożywczej.

W 2000 roku firma ”Bartex” wspólnie z czterema hurtowniami z województwa śląskiego stworzyła grupę zakupową pod nazwą GHM Sp. z o. o., do której w następnych latach przystępowały kolejne firmy z całej Polski. Uczestnictwo w GHM dało pozytywne efekty, dzięki którym możliwe było umacnianie pozycji konkurencyjnej firmy na rynku oraz utrzymanie stabilnego tempa wzrostu.

Kolejnym etapem w rozwoju przedsiębiorstwa było przeniesienie spółki 20 września 2010r do nowego obiektu przy ul. Żyznej 58 w Częstochowie, co zdecydowanie przyczyniło się do poprawy warunków i organizacji pracy. Znaczne powiększenie powierzchni magazynowej oraz zastosowanie systemu regałów wysokiego składowania usprawniło procesy magazynowe i transportowe. Dzięki temu firma wprowadza do swojego asortymentu produkty, których do tej pory nie posiadała, aby stworzyć jak najbardziej kompleksową ofertę dla klientów, uwzględniając także potrzeby rynku HoReCa.

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe