...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Jeremy Sp. z o.o.

Warszawa, 03-231

woj. mazowieckie

Odlewnicza 5, 03-231 Warszawa

Opis działalności

Produkcja pieców i urządzeń piekarniczy, cukierniczych i gastronomicznych.

Naszym celem jest zapewnienie klientom, kompleksowych rozwiązań, dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Rozwiązań będących wytworem najnowocześniejszej technologii, trwałych, estetycznych, a jednocześnie za bardzo rozsądną cenę.

Firma rozpoczęła swą działalność wraz z początkiem lat dziewięćdziesiątych. Początkowo funkcjonowała pod nazwą "Jeremi Mroczkowski i ska", jednak ekspansja na rynki zagraniczne wymusiła zmianę nazwy na prostszą w wymowie "Jeremy" . Przez ostatnie 10 lat firma dokonała olbrzymiego postępu, całkowicie zaskakującego konkurencję. Początkowo w ofercie znajdowała się tylko jedna maszyna własnej produkcji (przesiewacz mąki), ale w roku 2002 było ich już 30. Wszystkie własnej produkcji i technologii. Daje to rekordową w skali światowej średnią liczbę trzech wdrożeń na rok. Kreatywność firmy odzwierciedla także duża liczba opatentowanych rozwiązań technicznych, które potwierdzają, unikalność i niekwestionowaną jakość techniczną oferowanych maszyn.

Obecnie firma Jeremy Sp. z o.o. jest największym producentem maszyn piekarniczych w Polsce i bardzo wyraźnie dystansuje krajowych konkurentów pod względem szerokości asortymentu i zaawansowania technicznego oferowanych produktów. Znajduje to swoje odbicie w licznie przyznawanych firmie nagrodach i wyróżnieniach, jak również w fakcie, że maszyny firmy "Jeremy" eksportowane są na wymagające rynki UE, oraz m.in. do USA, Korei Południowej czy na Tajwan.

Ideologia firmy zawiera się w trzech prostych słowach: "jakość, niezawodność, trwałość". Takie motto przyświeca działalności firmy, w której każdy z pracowników, poczynając od projektantów, inżynierów, poprzez dział handlowy, aż do działu produkcji, codzienną pracą i stałym pogłębianiem wiedzy, składa się na stworzenie produktu na najwyższym światowym poziomie. Proponowane przez nas rozwiązania, to nie tylko najnowocześniejsza technologia i nowoczesne wzornictwo na usługach piekarnictwa i cukiernictwa, to także zrozumienie potrzeb naszych klientów i dopasowanie oferty do indywidualnych wymagań, a wszystko to w bardzo konkurencyjnej cenie.

Rozpoczęcie działalności

1999

Osiągnięcia

Złoty medal na targach Polagra 2010
Złoty medal na targach Polagra 2008
Złoty medal na targach Polagra 2005
Złoty medal na targach Polagra 2003
Złoty medal na targach Polagra 2002
Złoty medal na targach Polagra 2001

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe