...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

PPHU GETH Tomasz Guderski

Kraków, 30-383

woj. małopolskie

Skośna 16

Produkty i usługi

Automatyczny przelotowy smażalnik do pączków JUFEBA Automatyczny przelotowy smażalnik do pączków JUFEBA System automatycznego załadunku pieców wsadowych MIWE athlet System automatycznego załadunku pieców wsadowych MIWE athlet Miesiarka spiralna DIOSNA SPV 240 Miesiarka spiralna DIOSNA SPV 240

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (34)

Dystrybutor firm i marek

MIWE, DIOSNA, BackTech, UNIVERSUM, JUFEBA, ZIEGRA, ESCHER, JAC, WINTERHALTER, KD Putz, BAKTEC, Kwik LOK

Opis działalności

PPHU GETH doradztwo, sprzedaż oraz serwis maszyn piekarniczo-cukierniczych, uznanych za jedne z najlepszych na świecie. Zdobyte doświadczenie pozwala na trafny i odpowiedzialny dobór. t.guderski@geth.pl, PPHU GETH jest generalnym przedstawicielem marek: MIWE – piece piekarnicze i cukiernicze, urządzenia chłodnicze, systemy załadowcze, automatyzacja piekrani,DIOSNA – miesiarki i ubijaczki przemysłowe, BackTech – linie do bułek,UNIVERSUM – rogalikarki, JUFEBA – smażalniki półautomatyczne, automatyczne i przelotowe, ZIEGRA -  kostkarki do lodu,ESCHER – ubijaczki cukiernicze. Reprezentujemy także renomowane marki: JAC – krajalnice, WINTERHALTER – myjki, KD Putz – czyszczarki do blach, BAKTEC – schładzacze do wody, Kwik LOK - klipsiarki SPRZEDAŻ Przedstawiciele handlowi firmy GETH o długoletnim doświadczeniu w branży projektują i wyposażają piekarnie oraz cukiernie każdej wielkości.

Obsługa klienta na terenie całej Polski. w.majdan@geth.pl, a.turek@geth.pl, pomorze@geth.pl, p.oczos@geth.pl, warmia@geth.pl.

MONTAŻ oraz SERWIS Firma GETH dysponuje samochodami serwisowymi z wyspecjalizowanym personelem do montażu i naprawy wszystkich oferowanych urządzeń.

Usługi serwisowe na terenie całej Polski, szybki dojazd. serwis@geth.pl, MAGAZYN CZĘŚCI ZAMIENNYCH Stan magazynowy – płynnie uzupełniany o podstawowe części zamienne. Nietypowe części, podzespoły ściągane kurierem w ciągu kilku dni z magazynu producenta. Znając fabryczny numer części jesteśmy w stanie bardzo szybko zareagować. Wszystkie części zamienne są sktalogowane i opisane. p.suski@geth.pl.

PIEKARNIA WDROŻENIOWA GETH Z myślą o Klientach, którzy przed podjęciem decyzji zakupu chcą wypróbować maszyny została stworzona piekarnia wdrożeniowo-doświadczalna. Oprócz możliwości zrobienia ciasta wg. własnego przepisu i sprawdzenia, czy dana maszyna spełnia pokładane w niej oczekiwania można zobaczyć, jak zorganizowana jest praca w piekarni, jakie technologie są stosowane i jak smakują nasze wyroby.

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe