...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Polder Sp. z o.o.

Łysomice k. Torunia, 87-148

woj. kujawsko-pomorskie

ul. Długa 11

Opis działalności

Jesteśmy największym w Polsce producentem kajmaków i gotowych mas kajmakowych. Oferujemy również sosy do deserów (kajmakowe i owocowe) oraz masy cukiernicze. Naszą specjalnością są kajmaki, których produkcja opiera się na tradycyjnych recepturach, takich jak KAJMAK i DULCE DE LECHE. Produkty te są wyrobami całkowicie naturalnymi, a ich walory organoleptyczne uzyskiwane są poprzez zastosowanie naturalnych surowców i odpowiednią obróbkę technologiczną. Kajmak – którego technologię opracowaliśmy na bazie staropolskich przepisów kuchni dworskiej - został wpisany w 1997 roku na ministerialną Listę Produktów Tradycyjnych i Regionalnych jako produkt tradycyjny Pomorza i Kujaw. Kajmaki i dulce de leche mają szerokie zastosowanie jako gotowe masy cukiernicze oraz jako nadzienia i polewy. Naturalny, szlachetny smak tych produktów znakomicie nadaje się do wytwarzania wykwintnych wyrobów cukierniczych najwyższej jakości. Współpracujemy z największymi hurtowniami cukierniczo - piekarniczymi na terenie całej Polski.

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe