...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 
rozwiń opcje

Kategorie produktów i usług

Produkty i Usługi

Alternatywne batony Fit Cake

Batony Fit Cake nawiązują nazwą i smakiem do popularnych marek, ale stanowią ich zdrową, bezcukrową alternatywę.

Aktualnie w naszej ofercie mamy 10 smaków. Snackers ma dużo orzechów arachidowych, Fit KAT uwodzi słonym karmelem, w Lionie najbardziej wyczuwalne jest masło orzechowe, OREirO aromat nadają wiórki kokosowe. Czekoladowy Miś to baton stworzony specjalnie z myślą o dzieciach chorych na cukrzycę (jego bazą jest czerwona fasola). Jest jeszcze Mr Daktyl, Pan Kokos, Przebajeczny i Szarlotte. Nazwy sugerują, co stanowi ich smakową dominantę. Większość ma wersję wege i proteinową.

W batonach Fit Cake - zgodnie z naszym hasłem “NO SUGER. NO PROBLEM!” nie ma grama cukru. Słodzimy je tylko owocami lub erytrolem, uważanym za jeden z najzdrowszych naturalnych słodzików. Nie zawierają glutenu ani laktozy, większość jest wegańska. Nie stosujemy do ich produkcji żadnych konserwantów. Ich bazą jest kasza jaglana, której odżywcze i prozdrowotne właściwości zna każdy oraz mleko i tłuszcz kokosowy.

Każdy baton stanowi zbilansowany, w pełni wartościowy posiłek, który możemy zjeść w biurze jako drugie śniadanie, albo dać dziecku jako przekąskę do szkoły. Dostarczy optymalnej dawki energii, ponieważ zawiera około 380 kalorii. Ale są to tzw. “dobre kalorie”, które nie powodują skoku glikemicznego, nie obciążają organizmu i nie odkładają się w postaci tkanki tłuszczowej.
Nasze słodycze są starannie zbilansowane, tak, by dostarczać organizmowi wszystkich substancji potrzebnych do aktywnego i zdrowego życia.

 

oferta
sprzedaż
producent
Fit Cake
sprzedawca
Fit Cake
stan
nowy
Kup teraz!

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe