...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 
rozwiń opcje

Kategorie produktów i usług

Produkty i Usługi

Eliza Kuczyk i Magdalena Krzyżanowska

Eliza Kuczyk i Magdalena Krzyżanowska są uczennicami klasy 2e Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Chcąc rozwijać swoje zainteresowania w 2012 roku zaczęły kształcić się w zawodzie cukiernik, cechuje je profesjonalne podejście i zawodowa pasja.

Zarówno Eliza jak i Magdalena należą do uczennic ambitnych, chętnych do pracy, czego wynikiem są bardzo dobre miejsca zajmowane na turniejach międzyszkolnych. Dziewczyny chcą zdobywać doświadczenie i uczyć się od najlepszych. W szkolnym turnieju eliminacyjnym z łatwością pokonały starszych od siebie rywali z klas 3.

Temat pracy: „Strój ludowy"

Zakłady pracy, w których praktykują uczniowie:
Piekarnia Piotr Gwóźdź w Grodzisku Wielkopolskim


Osiągnięcia:
• I miejsca w konkursach szkolnych i międzyszkolnych, dotyczących produkcji tortów okolicznościowych i sposobów dekoracji. Uczennice biorą udział w licznych pokazach sztuki cukierniczej. W najbliższym czasie zadebiutują na Mistrzostwach Polski Uczniów Szkół Cukierniczych Expo Sweet 2014


Nauczyciel, opiekun: Monika Jacyno

Firma sponsorska: Uczennice otrzymują wsparcie od firmy, w której odbywają praktyki – Piekarni Piotr Gwóźdź w Grodzisku Wlkp.

 

Informacje o szkole

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe