...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 
rozwiń opcje

Kategorie produktów i usług

Produkty i Usługi

Regulatory temperatury, wilgotności

Regulacja temperatury w procesach technologicznych jest jednym z kluczowych czynników gwarantujących osiągnięcie zamierzonego efektu. Często nawet niewielka odchyłka temperatury w trakcie pracy od temperatury zamierzonej może spowodować uszkodzenie przetwarzanego materiału.

Nasza firma wyspecjalizowała się w projektowaniu i produkcji sterowników przeznaczonych do regulacji i utrzymywania określonej temperatury. Oferujemy zarówno regulatory do sterowania grzałkami elektrycznymi jak również palnikami gazowymi i olejowymi.

Uniwersalny regulator URM12 realizujący funkcję utrzymywania określonej wartości fizycznej na wcześniej określonym poziomie. Np. w przypadku współpracy z czujnikiem temperatury regulator pełni funkcję regulatora temperatury.

Szeroka gama regulatorów temperatury zarówno uniwersalnych jak i specjalizowanych np. do pieców piekarniczych pozwoli dobrać sterowanie odpowiednie do wymagań dowolnego procesu technologicznego.

 

Uniwersalny regulator TRM12 realizujący funkcję utrzymywania określonej wartości fizycznej na wcześniej określonym poziomie. Np. w przypadku współpracy z czujnikiem temperatury regulator pełni funkcję regulatora temperatury.

Innym równie istotnym parametrem w produkcji jest utrzymywanie wilgotności na odpowiednim poziomie. Jest to szczególnie istotne w przemyśle spożywczym. Oferujemy kilka modeli regulatorów wilgotności, które współpracują z wysokiej jakości szwajcarskimi czujnikami wilgotności.

 

Uniwersalny regulator URM72 realizujący funkcję utrzymywania określonej wartości fizycznej na wcześniej określonym poziomie. Oferujemy wersje jedno i dwutorowe.

oferta
sprzedaż
producent
Teldream
sprzedawca
TELDREAM s.c.
stan
nowy

Cena do negocjacji

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe