...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 
rozwiń opcje

Terminy wydarzeń branżowych

Terminarz wydarzeń branżowych

 • EuroGastro 2023

  Targi
  termin
  do
  lokalizacja
  Warszawa
  zasięg
  ogólnopolski

  W dniach 28-30 marca 2023 odbędzie się już 26. edycja najważniejszych w Europie Międzynarodowych Targów Rozwiązań dla Branży HoReCa, czyli EuroGastro. To wydarzenie nie tylko integruje sektor, ale również otwiera go na innowacje.

  Przez lata EuroGastro wypracowało sobie tytuł branżowego lidera. Czemu to zawdzięcza? Postawieniu na ciągły rozwój branży i innowacje, które zwiększają konkurencyjność w poszczególnych jej sektorach. Efekt ten uzyskuje dzięki współpracy z rynkowymi liderami i sięganiu po międzynarodowe nowości. To wszystko sprawia, że co roku cieszy się rosnącą frekwencją i coraz większym zainteresowaniem wystawców.


  Dlaczego warto wziąć udział w EuroGastro?
  Ponieważ jest to najchętniej odwiedzane wydarzenie w branży gastronomicznej i HoReCa. Event ten jest miejscem, które integruje te sektory i stwarza możliwość intensyfikacji współpracy na wielu płaszczyznach. Jego formuła oparta jest na dialogu pomiędzy wystawcami, a potencjalnymi kontrahentami. Przestrzeń Ptak Warsaw Expo daje możliwość nie tylko zaprezentowania maszyn, rozwiązań i każdego szczegółu oferty, ale również działania networkingowego, skupionego na kameralnym nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych.

  Ptak Warsaw Expo plastycznie dopasowuje się pod kreatywność wystawców. Tym samym mogą oni pokazać nie tylko drobne produkty i akcesoria, które mają w ofercie, ale również duże maszyny, rozwiązania i sprzęty, które stanowią zaplecze każdej działalności gastronomicznej. W EuroGastro każdy odwiedzający wyjdzie nie tylko pełen nowych kontaktów biznesowych, ale również wiedzy o innowacjach i trendach, które dotykają branżę.

  Kogo można spotkać na EuroGastro?
  Profil wystawcy EuroGastro jest szeroki i odpowiadający zapotrzebowaniu branży HoReCa oraz gastronomicznej. Podczas eventu będzie można zapoznać się z ofertami producentów wyposażenia zaplecza kuchennego (sprzęt, meble, akcesoria, odzież robocza, usługi konsultacyjne, systemy komputerowe), ale także tych działających w zakresie piekarstwa, cukiernictwa i lodziarstwa (sprzęt, akcesoria, świeże i mrożone produkty, dodatki). Dodatkowo zaprezentują się wytwórcy i dystrybutorzy żywności i napoi dla gastronomii, kawy i dedykowanego jej sprzętu, a także alkoholi i używanych przy nich produktów. Oczywiście zabraknąć nie może również przedsiębiorstw zajmujących się wyposażeniem hoteli, sal restauracyjnych i barów.

  Oferta EuroGastro jest szeroka i dopasowana pod potrzeby współczesnego klienta. Dołącz do wydarzenia już dziś jako wystawca i spozycjonuj się jako jeden z branżowych liderów na największych targach gastronomicznych w Europie. Więcej informacji znajdziesz na stronie eurogastro.com.pl/zostan-wystawca.

  Jeśli chcesz bezpłatnie zarejestrować się jako branżowy uczestnik, odwiedź stronę eurogastro.com.pl/rejestracja.

   

  Dokładna lokalizacja

  Ptak Warsaw Expo
  Nadarzyn k. Warszawy

  Strona internetowa

  https://eurogastro.com.pl/

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe