...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 
rozwiń opcje

Terminy wydarzeń branżowych

Terminarz wydarzeń branżowych

 • SÜDBACK 2024

  Targi
  termin
  do
  lokalizacja
  Stuttgard
  zasięg
  międzynarodowy

  W dniach 26 -29 października w Stuttgarcie odbędzie się kolejna, 30. edycja Specjalistycznych Targów Rzemiosła Piekarsko-Cukierniczego Südback, druga po targach IBA najważniejsza impreza dla branży piekarsko-cukierniczej w Niemczech. 

  Podczas targów prezentowane są zarówno sprawdzone, tradycyjne produkty, jak i innowacyjne techniki produkcji, nowatorskie maszyny i urządzenia oraz trendy, które będą obowiązywać w branży w nadchodzącym okresie. Podczas ostatniej edycji imprezy zaprezentowało 700 wystawców, w tym wielu światowych liderów. Wśród wystawców znalazło się 6 firm z Polski. Targi odwiedziło ok. 40 tys. zwiedzających z 80 krajów.

  Podczas imprezy prezentowana jest oferta z zakresu surowców, półproduktów i dodatków dla branży piekarsko-cukierniczej, techniki produkcji, maszyn i urządzeń dla branży, wyposażenia dla sklepów z produktami piekarsko-cukierniczymi, kawiarni i cukierni, opakowań i artykułów dekoracyjnych, oprogramowania i systemów kasowych, a także oferta wyrobów piekarniczych i cukierniczych, specjalności i własne marki producentów. Po raz pierwszy zostanie zaprezentowana również oferta dla branży lodziarskiej m.in. surowce do wytwarzania lodów, maszyny do lodów, techniki chłodzenia, witryny do prezentacji oraz wafle i dodatki do lodów.

  Oprócz prezentacji szerokiej oferty dla branży przez wystawców, targi Südback przyciągają również ciekawym programem ramowym towarzyszącym imprezie. W tym roku w programie ramowym znajdą się m.in. Forum Trendów w Piekarnictwie obejmujące ciekawe wykłady i prezentacje na żywo dotyczące produkcji i sprzedaży produktów piekarniczych, Forum Trendów w Cukiernictwie dostarczające informacji o nowych technikach i inspiracji dla wytwarzania produktów cukierniczych, kreacji z czekolady i trendów dla branży kawiarnianej. 

  Dokładna lokalizacja

  Stuttgard

  Strona internetowa

  https://www.messe-stuttgart.de/suedback/en

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe