...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

 

Wielkanoc po mistrzowsku to zbiór receptur przygotowanych przez cukierników, pasjonatów cukiernictwa oraz technologów. Są tutaj inspirujące wielkanocne wypieki na chleb, ciasta i desery. Obok tradycyjnych receptur, jak babka piaskowa, babka drożdżowa, kremówki, muffinki lub sernik, znajdują się nowatorskie przepisy, jak babka marchwiowa bez jaj. Nasi goście zaskakują pomysłami na nowoczesny wielkanocny deser, a wśród nich są: pascha oblana białą czekoladą, lekki i kruchy torcik, modne tarty czy biszkopt złożony w formie szachownicy. Tu znajdziesz podstawowe przepisy, jak zrobić m.in. cremeux z mango, mus owocowy lub czekoladowy, chrupiący kokos, prażynkę czekoladową, glacage lustrzany. Tu również sprawdzisz gotowe mieszanki cukiernicze w ciekawych realizacjach.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszych propozycji na wielkanocne wypieki i desery!

 


Smacznego i Wesołych Świąt!