...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Pfahnl Polska Sp. z o.o.

Niepołomice, 32-005

woj. małopolskie

ul.Kolejowa 3

Opis działalności

Historia naszej firmy liczy sobie już prawie 500 lat i sięga roku 1576.
W tym to właśnie czasie powstał w miejscowości Pregarten niedaleko Linzu młyn wodny produkujący mąkę.
Surowiec ten wytwarzany jest do dzisiaj w pełni skomputeryzowanym obiekcie.
Od ponad 25 lat firma Pfahnl zajmuje się produkcją środków wypiekowych, mieszanek wieloziarnistych i dodatków dla cukiernictwa o najwyższej jakości.
Firma dysponuje nowoczesnym zapleczem technicznym obejmującym w pełni zautomatyzowaną mieszalnie,linię do pakowania,laboratorium oraz bogato wyposażone studio wypiekowe.
Szczególna dbałość o jakość produktów i oferowanego serwisu dla klienta znalazła swoje odzwierciedlenie w uzyskanym ateście ISO oraz ISS-International Food Standard.
Dla polskiego klienta zostały opracowane produkty uwzględniające parametry stosowanych surowców(głównie mąk) oraz uwarunkowania smakowe i ekonomiczne.
Stosowanie produktów firmy Pfahnl gwarantuje uzyskanie wypieków o najwyższej jakości, doskonałym smaku bardzo szerokiej gamie asortymentowej.
W dobie szczególnie ostrej walki o klienta mamy przyjemność zaoferowania Państwu produkty firmy Pfahnl zapewniające uzyskanie przewagi nad konkurencją oraz ugruntowanie pozycji Państwa firmy na rynku.
Dodatkowym wsparciem jest też opieka technologiczna oraz serwis zapewniający optymalne wdrożenie naszych produktów w Państwa zakładach.
Cieszymy się na spotkanie z Państwem.

Katalog 2015-16

Do otworzenia plików PDF potrzebny jest Adobe Reader.

Osiągnięcia

Technologia i powtarzalność produkcji

Natura, tradycja i najnowocześniejsza technika tworzą w firmie Pfahnl idealną symbiozę. W zakresie technologii materiałów sypkich Pfahnl wyznacza kierunki światowe. Dzięki wysokim standardom technicznym jest możliwe obsługiwanie młyna przez jednego pracownika, który kilkoma ruchami steruje jeden z największych młynów w Austrii. Również produkcja dodatków piekarniczych przebiega na urządzeniach spełniających najbardziej wyrafinowane technologie mieszania, w tym wymogów HACCP.

Jakość i R&D

Jakość odgrywa w firmie Pfahnl kluczową rolę. Pracujemy wedłg uznanych międzynarodowych certyfikatów takich jak DIN ISO 9001 oraz International Food Standard. Wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia studio wypiekowe umożliwia dokonywanie praktycznej kontroli jakości i opracowywania nowych produktów. Doświadczeni piekarze i cukiernicy pracują nad udoskonalaniem istniejącego asortymentu oraz opracowaniem nowych nowoczesnych produktów. Produkty przygotowywane zgodnie z potrzebami klienta to rzecz naturalna w firmie Pfahnl!

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe