czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Aktualności

 • I Ty możesz zostać Mistrzem!

  I Ty możesz zostać Mistrzem! 0

  Jubileuszowa, 10. edycja Expo Sweet to świetna okazja, żeby spróbować sił w mistrzostwach oraz konkursach organizowanych dla cukierników i dekoratorów cukierniczych. Organizatorzy już czekają na Wasze zgłoszenia. Nie zwlekaj!

  więcej
 • Levain – bioaktywny zakwas pszenny

  Levain – bioaktywny zakwas pszenny 0

  W ostatnich latach notuje się systematyczny spadek jakości pieczywa. Przyczyniły się do tego zarówno piekarnie w hipermarketach, gdzie pieczywo produkuje się najczęściej metodami bezpośrednimi (bez zakwasów), jak i te, w których ze względu na ostrą konkurencję cenową zrezygnowano z długich i kosztownych procesów fermentacyjnych.

  więcej

Polecamy przeczytać

 • Ostatni weekend wakacji - koniecznie w Jaworze!

  Ostatni weekend wakacji - koniecznie w Jaworze! 0

  Już w najbliższy weekend Święto Chleba i Piernika w Jaworze. Mistrzowie piekarnictwa prezentować będą swoje wypieki, a na stoisku animacji piekarniczych z bliska będzie można się przyjrzeć prawdziwym dziełom sztuki. Zapach cynamonu i przypraw prowadził będzie wprost do Piernikowa!

  więcej
 • Pierwsza w Polsce „Noc Lodożerców” za nami

  Pierwsza w Polsce „Noc Lodożerców” za nami 0

  Co roku w całym kraju organizowane są przeróżne eventy skierowane do prawdziwych kulinarnych odkrywców. Były już więc niezliczone noce restauracji, a nawet noce fanów sushi. Teraz przyszedł czas na „Noc Lodożerców”. W środę 15 sierpnia w Wytwórni Lodów Prawdziwych „u Lodziarzy” odbyło się nocne kosztowanie lodowych przysmaków.

  więcej
 • Pogacze – piekarskie arcydzieła

  Pogacze – piekarskie arcydzieła 0

  Co kraj to obyczaj, co rodzina to zwyczaj – przytoczone powiedzenie doskonale oddaje to, czym są pogacze. Piecze się je na Bałkanach, a w każdym z krajów należących do regionu mają inną strukturę, kształt i smak: są pikantne, wytrawne, a czasem słodkie.

  więcej

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe