czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Aktualności

 • Mistrza Dekoracji tworzymy dla Was

  Mistrza Dekoracji tworzymy dla Was 0

  17 czerwca 2016 r. nasze marzenia i wielu osób w Polsce stały się realne. Z druku wyszedł pierwszy numer „Mistrza Dekoracji”. Od tego czasu, co kwartał w naszej redakcji powstaje 100 stron czasopisma w 100% poświęconego sztuce dekoracji cukierniczej. To przyjemność tworzyć go dla Was, profesjonalistów i pasjonatów.

  więcej
 • Sponsoring a korzyści podatkowe

  Sponsoring a korzyści podatkowe 0

  Fundacje, stowarzyszenia zwykły finansować działalność m.in. korzystając ze spon­soringu. Z kolei przedsiębiorcy chętnie reklamują towary, usługi czy firmy za pośrednic­twem takich organizacji, zawierając z nimi umowy sponsoringu. Czy poza korzyścią wizerunkową sponsoring może przynieść przedsiębiorstwu korzyści podatkowe?

  więcej
 • Muzyka w służbie sprzedaży

  Muzyka w służbie sprzedaży 0

  O tym, że przyjemniej jest raczyć się słodkościami przy muzyce niż bez niej, wiedziało wielu cukierników już w okresie międzywojnia. W dni, kiedy w ich lokalach rozbrzmiewała muzyka na żywo, ciastka i napoje miały nawet wyższe ceny. Od tego czasu sporo się jednak zmieniło.

  więcej
 • Mistrz marketingu dzieli się wiedzą

  Mistrz marketingu dzieli się wiedzą 0

  Wywiad z Michałem Ruskiem, który opowiada, jak zrealizował to, w co wierzy, i zamienił znaki zapytania na wykrzykniki. Szczerą rozmowę z felietonistą „Mistrza Branży” i autorem  książki „Marketing w 3 tygodnie” dla tych, którzy chcą przejść przyspieszony kurs marketingu, przeprowadziła Anna Kania.

  więcej
 • Kto zdobędzie lodziarskiego Oscara?

  Kto zdobędzie lodziarskiego Oscara? 0

  W którym kraju robi się najlepsze gelato na świecie i jaki mają smak? We wrześniu znajdziemy odpowiedź na to pytanie, a nawet będzie można spróbować mistrzowskich lodów w Rimini podczas wielkiego finału Gelato World Tour.

  więcej

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe