czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Aktualności

 • Cake Festival Poland oczyma uczestników

  Cake Festival Poland oczyma uczestników 0

  Zaczarowała mnie atmosfera festiwalu! I uczucie, jak bym była w bajce! - mówi Gabi Grzelak, jedna z uczestniczek ubiegłorocznej edycji festiwalu. Czym zachwycił innych? Dlaczego nie można odpuścić takiej imprezy również w tym roku? Przeczytajcie wypowiedzi uczestników!

  więcej
 • Ukwaszanie ciast pszennych, część 2

  Ukwaszanie ciast pszennych, część 2 0

  Zrozumienie technologii i dobranie właściwych parametrów produkcji pieczywa pszennego z zastosowaniem ukwaszenia części mąki pszennej nie jest proste. Aby ułatwić to zadanie, w artykule zaprezentowano procedury przygotowania ciasta na wybrane asortymenty pieczywa stosowane od lat na południu Europy – we Francji i Włoszech.

  więcej
 • Sukcesja nie taka straszna?

  Sukcesja nie taka straszna? 0

  Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości przygotowuje pilotażowy program wsparcia sukcesji w firmach rodzinnych. Na działania mające przygotować do przekazania władzy ok. 1000 przedsiębiorców z całej Polski w ciągu dwóch lat przeznaczonych zostanie 20 milionów złotych.

  więcej
 • Moc atrakcji - wystawcy CFP 2017

  Moc atrakcji - wystawcy CFP 2017 0

  Tegoroczni wystawcy postanowili jeszcze bardziej rozpieścić uczestników Cake Festival Poland. Będzie jeszcze więcej branżowych stoisk, nagród specjalnych oraz pokazów i promocji.

  więcej
 • Kto wygrał wejściówki na Cake Festival Poland 2017?

  Kto wygrał wejściówki na Cake Festival Poland 2017? 0

  Wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: kto jest organizatorem Cake Festival Poland, żeby wygrać wejściówkę na najsłodsze wydarzenie tej jesieni. Kto w terminie nadesłał do nas prawidłową odpowiedź... Ten zyskał podwójne zaproszenie!

  więcej
 • Jesienny niezbędnik - nowy Mistrz Dekoracji już jest!

  Jesienny niezbędnik - nowy Mistrz Dekoracji już jest! 0

  Jak przetrwać jesień? Zanurzyć się pod kołdrę. Albo… zanurzyć się w bajeczny i kolorowy świat słodkiej dekoracji. Najlepiej w tym celu posłuży najnowszy numer Mistrza Dekoracji. A w nim - niezwykłe tutoriale oraz zaproszenie na Cake Festival Poland.

  więcej

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe