czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Aktualności

 • Rzemieślnik z wyróżnieniem

  Rzemieślnik z wyróżnieniem 0

  O znaczeniu wafelka, przewadze polskich lodów nad włoskimi, użyciu średniowiecznego piernika w lodach i wyróżnieniu się na tle konkurencji rozmawiamy z Adamem Pokojskim, który właśnie zwyciężył w pierwszej polskiej edycji Gelato World Tour.

  więcej

Polecamy przeczytać

 • Płatności bezgotówkowe – łatwiej i za darmo!

  Płatności bezgotówkowe – łatwiej i za darmo! 0

  Chociaż bankowość elektroniczna i transakcje bezgotówkowe są wygodne i popularne, nie każdy punkt handlowy w Polsce jest wyposażony w terminal. Według ekspertów Fundacji Polska Bezgotówkowa brakuje ich kilkaset tysięcy. Co zniechęca przedsiębiorców do posiadania terminali? Jeśli nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze.

  więcej
 • Chwała lodom dobrej roboty!

  Chwała lodom dobrej roboty! 0

  Wbrew wrogiej imperialistycznej propagandzie, kolektyw lodziarzy, podczas tegorocznych targów Expo Sweet, jednomyślnie powiedział TAK wielkiemu powrotowi Lodów PRL. Gdyż to jedna z lepszych rzeczy, która kojarzy nam się z tymi słusznie minionymi czasami.

  więcej
 • Wielkanoc z pasją - receptury

  Wielkanoc z pasją - receptury 0

  Wielkanoc w wersji smakowitej tradycji, a także w postaci eleganckich i nowoczesnych monoporcji. Poznaj wyjątkowe receptury mistrzów. Nadajmy tegorocznemu świątecznemu stołowi jeszcze większego szyku!

  więcej
 • Rękaw Rengo Hitem Cukierniczym

  Rękaw Rengo Hitem Cukierniczym 0

  Gotowy do użycia rękaw cukierniczy z nadzieniami nagrodzono na jubileuszowej, 10. edycji targów Expo Sweet. Konkurs zorganizował Przegląd Piekarski i Cukierniczy. Nagrody rozdano w trzech kategoriach. Rękaw Rengo zdobył tytuł Hitu Cukierniczego.

  więcej

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe