...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Pierwsze Mistrzostwa Francji na Najlepszą Kanapkę

W maju tego roku po raz pierwszy zostanie rozegrany konkurs na Najlepszego Sandwicha we Francji. Wydarzenie będzie miało miejsce w ramach corocznego Święta Chleba (Fête du pain).

 

Wydawać być się mogło, że w kraju nad Sekwaną organizuje się zawody kulinarne na wszystkie wypieki czy desery i nie ma już luki do wypełnienia. Jednak istnieje jeszcze wyrób, który nie miał dotychczas swojego konkursu. Jest to kanapka, określana we Francji anglosaskim słowem „sandwich”. Najpopularniejszym zestawem kanapkowym we Francji jest pieczywo z masłem i szynką, ale piekarze, dzięki takim konkursom,  chcą urozmaicić menu i zaskoczyć konsumentów. Organizatorem kanapkowych zawodów jest Confédération des boulangers (Konfederacja piekarzy) i firma Sysco France, światowy lider w zaopatrywaniu restauracji w produkty żywnościowe i nie tyko. Finaliści zostaną wyłonieniu w konkursach departamentowych, by 15 maja stawić się w Paryżu. W ciągu 5 godzin będą zobowiązani, by przygotować 3 zestawy kanapek w kategoriach: kanapka roślinna, kanapka z owocami morza i kanapka mięsna. Do wykorzystania otrzymają najwięcej 120 gr pieczywa i 220 gr dodatków na każdą kanapkę z danej kategorii. Ocenie będzie podlegać organizacja i higiena pracy, wygląd, zapach, smak, równowaga między teksturami, wygoda w spożyciu i praktyczność opakowania. 

K.Sz. Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji