...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 
rozwiń opcje

Kategorie produktów i usług

Katalog Produktów i Usług

 • Maestro GOLD frytura płynna

  Maestro GOLD frytura płynna

  WYSOCE WYDAJNA I EFEKTYWNA KOSZTOWO
  wszechstronna w zastosowaniu, gwarantuje 2x dłuższy czas smażenia w porównaniu do frytur palmowych i 4x dłuższy w porównaniu do smażenia na oleju rzepakowym

  ZAPEWNIA NAJWYŻSZY KOMFORT PRACY
  płynna forma, wytrzymała na wysokie temperatury z punktem dymienia >230oC, bezwonna

  STWORZONA ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O WALORY ŻYWIENIOWE
  wyjątkowa kompozycja oleju z rzepaku i słonecznika  wysokooleinowego, bez tłuszczów uwodornionych i GMO, bogata w kwasy omega

  ZASTOSOWANIE:
  Do głębokiego smażenia: mięs, drobiu, ryb, owoców morza, frytek, panierowanych warzyw, pączków, faworków.

  EFEKT:
  Efektywna kosztowo, odpowiedzialna i nowoczesna kuchnia, która sprosta oczekiwaniom wymagających Klientów i zapewni komfort, bezpieczeństwo i wydajność pracy.

  • Minimum 2x dłuższy czas smażenia względem frytur palmowych i 4x dłuższy czas smażenia względem oleju rzepakowego.
  • Powyżej 70% korzystnych dla zdrowia i odpornych na wysokie temperatury jednonienasyconych kwasów tłuszczowych, bez tłuszczy uwodornionych i GMO.
  • Wysoki punkt dymienia – powyżej 230°C.
  • Obojętny smak i zapach frytury wydobywa naturalne bogactwo smaku i aromatu smażonych potraw.
  • Płynna forma obniża koszty użytkowania przyspieszając gotowość do pracy produktu, jednocześnie ułatwia bezpieczne filtrowanie tłuszczu.
  • Niska absorpcja tłuszczu przez smażone potrawy.
  Więcej
  oferta
  sprzedaż
  producent
  Kruszwica
  sprzedawca
  Kruszwica
 • FavourMix gotowa mieszanka do produkcji faworków

  FavourMix gotowa mieszanka do produkcji faworków

  Gotowa mieszanka do produkcji faworków oraz ciast półkruchych. Doskonałe faworki o zbilansowanej strukturze, tradycyjnie chrupiące z subtelną dawką miękkości w środku.

  Dedykowana mieszanka UNIFERM FavourMix zapewnia łatwość i wygodę produkcji, a w połączeniu ze specjalnie opracowaną recepturą, daje tradycyjny smak i przyjemność spożywania typowych, wyśmienitych faworków.

  Faworki, po które sięgasz kolejny i kolejny raz.

  Więcej
 • Organiczne drożdże piekarskie I’hirondelle

  Organiczne drożdże piekarskie I’hirondelle

  Praktyczne, bezpieczne i wydajne rozwiązanie pozwalające na przygotowanie najwyższej jakości chleba organicznego
  Certyfikowana organiczność zgodnie z nowymi regulacjami Unii Europejskiej!

  Nasze drożdże powstają z surowców potwierdzonych certyfikatem bio, według metody uprawy nienaruszające równowagi ekologicznej oraz przyjaznych dla środowiska.

  Nasze procesy przemysłowe są bezpieczne i zabezpieczone, aby uniknąć ryzyka zanieczyszczenia krzyżowego oraz gwarantują absolutną identyfikację za pomocą zautomatyzowanych systemów kontroli, ulepszonych procedur czyszczenia oraz płukania, a także racjonalnego przechowywania.

  Nasze drożdże mają wysoką zdolność fermentacji, aby zagwarantować doskonale kontrolowany proces pieczenia.

  Niezawodność Nasze drożdże organiczne zostały przebadane i są popularne wśród piekarzy ze względu na jakość oraz niezawodność, niezależnie od zastosowania: słodkie, normalne lub kwaśne ciasto.

   

  Więcej
  oferta
  sprzedaż
  producent
  Lesaffre
  sprzedawca
  Lesaffre
 • Mistrz Branży listopad 2020

  Mistrz Branży listopad 2020

  Sytuacja na świecie zmienia się z dnia na dzień, nie napawając optymizmem. My niezmiennie jesteśmy z Wami. I właśnie oddajemy  w Wasze ręce najnowszy numer, mocno pachnący świeżym chlebem rodem z San Francisco. Jest też o cieście parzonym, lodach w słoiku i tortach, które zbliżają do siebie ludzi.

  W lokalach, w których niedawno jeszcze było głośno jak w ulu, teraz jest cicho i pusto. Mimo wszystko, właściciele tyskiej piekarni HIVE, nadal uwijają się jak pracowite pszczoły, bo ich pieczywo w ciągu kilku lat zyskało miano wręcz kultowego w tej części kraju. Zainspirowani klimatem i jakością piekarni rodem z Nowego Jorku, Berlina i San Francisco, kilka lat temu postanowili obok kawiarni i cukierni, rozpocząć prowadzenie rzemieślniczej piekarni. Z powodzeniem, ale i z trudnymi początkami. Poznajcie Magdalenę i Mariusza Bandrowskich, gości naszej okładki i Rozmowy Mistrza Branży. 

  Chlebowi poświęcamy w tym numerze naprawdę sporo miejsca. Zdaje się, że druga fala pandemii oznacza bowiem też czas pieczywa. Zwłaszcza - jak pokazują liczne statystyki - tego zdrowego. Jeszcze do niedawna oznaczałoby to bezglutenowego. Po kilku latach nagonki na gluten, okazuje się, że nie jest on tak szkodliwy dla większości. Wystarczy poznać podstawy naukowe właściwości glutenu pszennego. Wyniki badań na ten temat przytacza w swoim tekście Adam Melkowski.

  Nie tylko gluten wraca do łask, ale i zniesławione w latach 90. "mieszanki". Te jak najbardziej również mogą być zdrowe! Coraz większa rzesza producentów dba o ich wysokiej jakości skład, ponieważ tego domaga się konsument. Konsument, który  coraz chętniej sam też chce, niczym szef kuchni, eksperymentować i wypiekać w swoim domu. O tym pisze w tym wydaniu Helena Chmielewska, która przytacza także inne trendy, którymi karmi się obecnie konsument.

  Nie samym chlebem żyje człowiek. "Nawet w czasie wojen kupowano słodycze" - mówi Marlena Doroś, która wraz z mężem jest gościem naszej kolejnej Rozmowy Mistrza Branży -  o tym jak w wieku 40 lat właścicielka "Bajkowych tortów" zmieniła swoje życie na lepsze i tortach, które zbliżają ludzi, a także, skąd wzięły się kultowe ranty, co będzie tortowym trendem 2021 i jak sobie radzić w czasie pandemicznego kryzysu.

  W numerze znajdziecie także kolejny odcinek Kreatywnego Sugarcraftingu, w którym Angelika Chwyć tym razem prezentuje różnorodne możliwości wałkownicy.

  Tylko jak sprawić, by w czasie mrozu, deszczu i wiatru klient chciał w ogóle odwiedzić cukiernię lub piekarnię? Katarzyna Paś przekonuje, że kluczem do sukcesu jest okno wystawowe. A właściwie to światło bijące przez to okno. Powinno być ciepłe i przyjemne. Jak to wyczarować? Czytajcie!  

  A oprócz tego, tajniki ciasta parzonego, wino i czekolada oraz receptury z alkoholem. Książki pachnące chlebem, które są najlepszymi branżowymi podręcznikami. Lody zamknięte w słoiku, czyli pomysł na prezent w czasie pandemii i sposób na wprowadzenie ich na trwałe do restauracji. Rozmowa z Oskarem Wiewiórskim, członkiem zwycięskiej drużyny konkursu Archimagirus. 

  Niech ten numer będzie słodką inspiracją, która pozwoli wykorzystać twórczo czas oczekiwania na lepsze. Mimo tego, że nasza rzeczywistość zmiania się z dnia na dzień, my wciąż jesteśmy z Wami i dla Was. 

  ZAPRASZAMY DO INSPIRUJĄCEJ LEKTURY

  Pobierz numer w PDF >

  Kup bieżacy numer Mistrza Branży >

   

  Więcej
  oferta
  inne
  producent
  Mistrz Branży, wydawnictwo Grupa 69
  sprzedawca
  Mistrz Branży
 • InfoTrans Ekspedycja

  InfoTrans Ekspedycja

  InfoTrans Ekspedycja to unikalny program, którego istotą jest komputer zarządzający wraz z dużymi wyświetlaczami. Główną zaletą produktu jest jego elastyczność przy użytkowaniu oraz konfiguracji.

  System służy rozkładaniu gotowych już wyrobów poszczególnym odbiorcom z podziałem na kosze, a ilość tras czy numery dostaw mogą zostać ustawione w dowolny sposób. Powiązany z takimi produktami jak InfoPiek Produkcja, Panel Produkcyjny InfoBil czy Panel Zwrotowy, cechuje się łatwością w obsłudze i na bieżąco wyświetla informacje na temat zamówień oraz jest w stanie wyeliminować błędy, pomyłki i nieprawidłowości poprzez wyłączenie wyświetlania informacji, które nie są potrzebne.

  Z pomocą InfoTrans Ekspedycja łatwo jest przekalkulować wiele adnotacji, co umożliwia sprawdzenie między innymi tego, jaka jest prognoza sprzedaży. System dopuszcza dodatkowo edycję dokumentu tak, aby bez problemu móc zmienić dotychczasowo wprowadzone dane dotyczące np. ilości ułożonego towaru. Bezpośredni dostęp do danych umożliwia ich modyfikację, a po jej wprowadzeniu, InfoTrans jest w stanie sam zastosować zmiany.

   

  Więcej
  oferta
  sprzedaż
  producent
  Viking
  sprzedawca
  Viking
 • InfoPiek Produkcja

  InfoPiek Produkcja

  Oprogramowanie InfoPiek Sprzedaż i InfoPiek Produkcja stanowią doskonałą podstawę do zarzadzania firmą, kompatybilną z innymi naszymi aplikacjami i systemami. InfoPiek Produkcja to unikalny system do zarządzania zamówieniami i gospodarką magazynową, który umożliwia zarządzanie zapasami surowców. Ten program dla piekarni i cukierni jest nieocenionym narzędziem informatycznym do przeprowadzania analizy produkcji.

  Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu przedsiębiorca z łatwością będzie mógł przeprowadzić prognozę sprzedaży czy sprawować szybki nadzór nad stanami magazynowymi firmy. Produkcja wyrobów może wymagać stosowania półproduktów, dotyczy to zwłaszcza wyrobów cukierniczych. Omawiane oprogramowanie posiada odrębną kategorię, jaką stanowią półprodukty (to istotne udogodnienie z uwagi na fakt, że stanowią one część składową receptury wyrobów).

  Ponadto Infopiek Produkcja jako nowoczesne i przyjazne narzędzie stanowiące oprogramowanie dla piekarni i cukierni pozwala na łatwe zarządzanie zamiennikami w recepturach. Pozwala też na prowadzenie arkuszy spisowych wyrobów oraz co najważniejsze - umożliwia kalkulację ceny wyrobów i półproduktów. Od strony czysto technicznej sam system InfoPiek skonstruowany został w oparciu o technologię 32 bitów pod szyldem Microsoft Visual FoxPro. Ten program dla piekarni i cukierni funkcjonuje doskonale w oparciu o swoją bazę danych. Istnieje jednak możliwość by pracował na jakiejkolwiek innej bazie opierając się na sterowniku ODBC. Baza danych systemu Infopiek Produkcja jest kompatybilna i podejmuje współpracę z Infopiek MSSQL Server 2005, MSDE, Oracle 9, FireBird czy MSSQL Server 2000.

   

  Więcej
  oferta
  sprzedaż
  producent
  Viking
  sprzedawca
  Viking

Produkty promowane

Prezentacja produktów

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe