...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Czym jest Mistrz Branży

Marka Mistrz Branży skupia w sobie poradnik drukowany oraz portal internetowy.

 

Mistrz Branży – Praktyczny poradnik drukowany dla piekarzy, cukierników i lodziarzy, poruszający najważniejsze tematy, które pojawiły się na portalu. W stałych działach tematycznych publikowane są artykuły z praktycznymi informacjami z różnych dziedzin (m.in. z zakresu technologii, efektywnego zarządzania i marketingu, legislacji oraz bieżących problemów). Teksty napisane są prostym językiem, w przejrzystym układzie graficznym. Poradnik można zaprenumerować w konwencjonalnej formie wysyłkowej (szczegóły) lub w formie PDF.

 

Mistrzbranzy.pl - jest profesjonalnym portalem umożliwiającym szybką i skuteczną wymianę informacji między przedsiębiorcami, cechami i izbami rzemieślniczymi oraz firmami współpracującymi z branżą piekarsko-cukierniczą oraz lodziarską. Portal ma rozwijać się zgodnie z potrzebami przedsiębiorców i reprezentujących ich cechów, a przede wszystkim stanowić użyteczne narzędzie.


Użytkownicy portalu znajdą to, co najważniejsze i najpotrzebniejsze, by piekarnie, cukiernie czy lodziarnie sprawnie funkcjonowały. Do dyspozycji są stałe i na bieżąco aktualizowane działy: 
- Katalog produktów i usług
, czyli pogrupowany zestaw dostępnych na rynku produktów, nowości oraz usług,
- Ogłoszenia drobne
, czyli giełda maszyn i urządzeń, ogłoszenia o pracę,
- Katalog firm
, czyli przydatne dane teleadresowe i informacje o firmach,
- Plebiscyty, czyli głosowanie na najlepsze produkty, receptury lub usługi,
- Terminarz wydarzeń w którym znajdą Państwo wiele terminów imprez, pokazów, szkoleń itp.
- oraz szereg innych podstron lub funkcjonalności.


W jednym miejscu można przejrzeć oferty produktów, promocje i usługi firm partnerskich. W dziale Informacje branżowe zamieszczamy newsy, artykuły merytoryczne oraz porady związane z prowadzeniem firmy, redagowane przez specjalistów. Natomiast Forum umożliwia zadawanie pytań ekspertom współpracującym z portalem mistrzbranzy.pl i otrzymywanie indywidualnych porad.

Oferujemy swój kanał RSS czyli format do przekazywania nagłówków wiadomości. Do odczytywania wiadomości RSS potrzebny jest odpowiedni program - albo czytnik (np. SS Reader, Feed Reader) lub przeglądarka WWW, która posiada swój własny wbudowany czytnik (Opera, Safari lub Mozilla Firefox po zainstalowaniu odpowiedniej wtyczki).Posiadamy róznież swój profil na Facebooku, na którym publikowane są wszystkie wiadomości branżowe.

Prowadzimy swoje kanały na platformach: ISSUU -> tutaj i  YUMPU -> tutaj  na którym regularnie publikujemy materiały - katalogi reklam (czyli zbiór samych reklam z danego numeru drukowanego) oraz rożne dodatki. Kanały są ogólnodostępne.

Mamy nadzieję, że nasza pasja w tworzeniu nowej jakości portalu oraz poradnika drukowanego spotka się z Państwa zainteresowaniem oraz pozwoli nawiązać dobrą i trwałą współpracę na rzecz nie tylko portalu, ale przede wszystkim branży. Dołożymy wszelkich starań, by "Mistrz Branży" był interaktywnym, fachowym i jedynym w swoim rodzaju portalem, a poradnik stanowił kompedium praktycznej wiedzy.


Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe