czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

25-lecie APC KUMA Sp. z o.o. Relacja

25 listopada br. w hotelu City w Bydgoszczy odbyła się huczna impreza branżowa, zwieńczona galą godną jubileuszu firmy.

Po intensywnym dniu targowym, na którym każdy z naszych klientów mógł liczyć na fachowe porady technologiczne, czyli najważniejszy element spotkań branżowych, zatroszczyliśmy się o relaks naszych gości, organizując występy sceniczne, zadbawszy także o dobre jedzenie i sielankową atmosferę.

Jak zwykle mogliśmy liczyć na naszych partnerów handlowych, którzy czynnie wsparli organizację niniejszego przedsięwzięcia. Około trzydziestu topowych wystawców branży piekarskiej, ciastkarskiej i lodziarskiej prezentowało na swoich stoiskach różnorakie produkty, kusząc zaproszonych gości promocjami oraz upominkami. Było z czego wybierać: biszkopty i ciasta, czekolady, dekoracje, chleby i paszteciki (te podawane na słodko i wytrawnie); opakowania, drobny sprzęt gastronomiczny, chemia spożywcza, samochody dostawcze i przetwory owocowe. Nie mogło zabraknąć lodów, które jak zwykle wyglądały niezwykle apetycznie, a smakowały jeszcze lepiej. Dwie największe i najbardziej renomowane firmy lodziarskie zaprezentowały prawdziwe arcydzieła lodowe, od których nie sposób było oderwać wzroku.
Oczywiście na tym nie koniec był przewidzianych atrakcji. Wzorem lat ubiegłych zadbaliśmy o artystyczny wymiar spotkania. W poprzednich latach mieliśmy przyjemność gościć i podziwiać występy takich artystów jak Tadeusz Drozda, Jerzy Kryszak, kabaret Koń Polski czy Cezary Pazura. Tegoroczne, jubileuszowe spotkanie uświetnił swoim występem baron polskiej estrady, piosenkarz, muzyk i satyryk w jednym Pan Zbigniew Wodecki. Jesteśmy przekonani, że tegoroczny występ gwiazdy pozostanie na bardzo, bardzo długo w głowach i sercach naszych gości, pracowników i wystawców. O kulinarną część spotkania zadbał jak zawsze perfekcyjny Szef Kuchni Hotelu City, Pan Dariusz Gwiazda. I tym razem, goście byli zachwyceni smakiem i prezencją podawanych dań.

Korzystając z okazji pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy przyjęli nasze zaproszenie, jak i pozdrowić tych z Państwa, którzy z różnych przyczyn nie mogli przyjąć naszego zaproszenia. Ogromne zainteresowanie imprezą jakie miało miejsce w tym roku jest dla nas największą dumą i napawa pozytywną energią do dalszych działań w celu umacniania naszych więzi z klientami i partnerami handlowymi.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego 2016 Roku składamy Państwu życzenia wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym.

Zarząd APC KUMA Sp. z o. o.
wraz z pracownikami


 

województwa: kujawsko-pomorskie

miasto: Bydgoszcz

Zobacz także

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe