...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

APC KUMA Sp.z o.o.

Bydgoszcz, 85-862

woj. kujawsko-pomorskie

Stanisława Jana Rolbieskiego 11

Opis działalności

APC KUMA sp. z o.o. należy do jednych z najdłużej działających przedsiębiorstw dostarczających surowce do produkcji cukierniczo-piekarskiej i lodziarskiej w Regionie Kujawsko – Pomorskim.

Historia firmy rozpoczęła się w lipcu 1990 roku w Bydgoszczy, gdzie Anna Kuklińska i Leszek Kukliński, właściciele firmy rozpoczęli działalność gospodarczą pod nazwą P.H.H. KUMA. Początkowo przedsiębiorstwo zajmowało się obsługą piekarni i cukierni, by z czasem rozszerzyć swoją ofertę o surowce do produkcji lodziarskiej.

Priorytetem firmy od początku jej istnienia było profesjonalne dostarczanie towaru do klientów. W latach 90-tych takie rozwiązanie stanowiło nową ofertę dla odbiorców, którzy do tej pory zmuszeni byli korzystać z własnego transportu, który nie zawsze był tani i często nie pozwalał na utrzymanie świeżości oraz innych walorów użytkowych przewożonych towarów. Ponadto takie rozwiązanie pozwalało klientom skoncentrować się na własnej działalności, a co za tym idzie na lepszej jakości produkowanych wyrobów a przede wszystkim zmniejszyć jej koszty, jednocześnie korzystając z odpowiednich technicznie środków transportu.

Założeniem P.H.H. KUMA było dostarczanie surowców głównie odbiorcom znajdującym się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, chociaż w pierwszych latach działalności zakres działania wykraczał poza ten region. Powyższe założenie gwarantuje profesjonalnie i szybko wykonaną obsługę, tj. na terenie miasta Bydgoszczy w ciągu dwóch godzin, a w promieniu około 100 km od siedziby firmy w dniu złożenia zamówienia.
Z czasem firma poszerzyła swoją ofertę o świadczenie usług w zakresie doradztwa technologicznego, prowadzonego przez wykwalifikowanych pracowników.

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe