czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

APC KUMA Sp.z o.o.

Bydgoszcz, 85-862

woj. kujawsko-pomorskie

Stanisława Jana Rolbieskiego 11

Opis działalności

APC KUMA sp. z o.o. należy do jednych z najdłużej działających przedsiębiorstw dostarczających surowce do produkcji cukierniczo-piekarskiej i lodziarskiej w Regionie Kujawsko – Pomorskim.

Historia firmy rozpoczęła się w lipcu 1990 roku w Bydgoszczy, gdzie Anna Kuklińska i Leszek Kukliński, właściciele firmy rozpoczęli działalność gospodarczą pod nazwą P.H.H. KUMA. Początkowo przedsiębiorstwo zajmowało się obsługą piekarni i cukierni, by z czasem rozszerzyć swoją ofertę o surowce do produkcji lodziarskiej.

Priorytetem firmy od początku jej istnienia było profesjonalne dostarczanie towaru do klientów. W latach 90-tych takie rozwiązanie stanowiło nową ofertę dla odbiorców, którzy do tej pory zmuszeni byli korzystać z własnego transportu, który nie zawsze był tani i często nie pozwalał na utrzymanie świeżości oraz innych walorów użytkowych przewożonych towarów. Ponadto takie rozwiązanie pozwalało klientom skoncentrować się na własnej działalności, a co za tym idzie na lepszej jakości produkowanych wyrobów a przede wszystkim zmniejszyć jej koszty, jednocześnie korzystając z odpowiednich technicznie środków transportu.

Założeniem P.H.H. KUMA było dostarczanie surowców głównie odbiorcom znajdującym się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, chociaż w pierwszych latach działalności zakres działania wykraczał poza ten region. Powyższe założenie gwarantuje profesjonalnie i szybko wykonaną obsługę, tj. na terenie miasta Bydgoszczy w ciągu dwóch godzin, a w promieniu około 100 km od siedziby firmy w dniu złożenia zamówienia.
Z czasem firma poszerzyła swoją ofertę o świadczenie usług w zakresie doradztwa technologicznego, prowadzonego przez wykwalifikowanych pracowników.

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe