...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , APC KUMA Sp. z o.o., materiał promocyjny

25-lecie APC KUMA

25 listopada br. w hotelu City w Bydgoszczy odbyła się huczna impreza branżowa, zwieńczona galą godną jubileuszu firmy.

Po intensywnym dniu targowym, na którym każdy z naszych klientów mógł liczyć na fachowe porady technologiczne, czyli najważniejszy element spotkań branżowych, zatroszczyliśmy się o relaks naszych gości, organizując występy sceniczne, zadbawszy także o dobre jedzenie i sielankową atmosferę.

Jak zwykle mogliśmy liczyć na naszych partnerów handlowych, którzy czynnie wsparli organizację niniejszego przedsięwzięcia. Około trzydziestu topowych wystawców branży piekarskiej, ciastkarskiej i lodziarskiej prezentowało na swoich stoiskach różnorakie produkty, kusząc zaproszonych gości promocjami oraz upominkami. Było z czego wybierać: biszkopty i ciasta, czekolady, dekoracje, chleby i paszteciki (te podawane na słodko i wytrawnie); opakowania, drobny sprzęt gastronomiczny, chemia spożywcza, samochody dostawcze i przetwory owocowe. Nie mogło zabraknąć lodów, które jak zwykle wyglądały niezwykle apetycznie, a smakowały jeszcze lepiej. Dwie największe i najbardziej renomowane firmy lodziarskie zaprezentowały prawdziwe arcydzieła lodowe, od których nie sposób było oderwać wzroku.
Oczywiście na tym nie koniec był przewidzianych atrakcji. Wzorem lat ubiegłych zadbaliśmy o artystyczny wymiar spotkania. W poprzednich latach mieliśmy przyjemność gościć i podziwiać występy takich artystów jak Tadeusz Drozda, Jerzy Kryszak, kabaret Koń Polski czy Cezary Pazura. Tegoroczne, jubileuszowe spotkanie uświetnił swoim występem baron polskiej estrady, piosenkarz, muzyk i satyryk w jednym Pan Zbigniew Wodecki. Jesteśmy przekonani, że tegoroczny występ gwiazdy pozostanie na bardzo, bardzo długo w głowach i sercach naszych gości, pracowników i wystawców. O kulinarną część spotkania zadbał jak zawsze perfekcyjny Szef Kuchni Hotelu City, Pan Dariusz Gwiazda. I tym razem, goście byli zachwyceni smakiem i prezencją podawanych dań.

Korzystając z okazji pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy przyjęli nasze zaproszenie, jak i pozdrowić tych z Państwa, którzy z różnych przyczyn nie mogli przyjąć naszego zaproszenia. Ogromne zainteresowanie imprezą jakie miało miejsce w tym roku jest dla nas największą dumą i napawa pozytywną energią do dalszych działań w celu umacniania naszych więzi z klientami i partnerami handlowymi.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego 2016 Roku składamy Państwu życzenia wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym.

Zarząd APC KUMA Sp. z o. o.
wraz z pracownikami

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji