...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Targi branżowe APC KUMA Relacja

producent: APC KUMA

25 listopada bieżącego roku firma APC KUMA Sp. z o. o., zorganizowała kolejne targi branżowe  skierowane do piekarni, cukierni i lodziarni z regionu kujawsko – pomorskiego i pomorskiego.

Stało się już coroczną tradycją, że organizujemy współpracując z naszymi kontrahentami branżowe targi i nie inaczej było również w tym roku. Z prawdziwą satysfakcją pragniemy w kilku zdaniach przedstawić  relacje z owego spotkania. W tym roku impreza odbyła się 25 listopada tradycyjnie w Hotelu City w Bydgoszczy i miała  formę wystawową, która została uatrakcyjniona o występ kabaretowy oraz  uroczysty bankiet.

 

Firma APC KUMA Sp. z o. o. jak corocznie była inicjatorem, organizatorem i gospodarzem wydarzenia. Chcąc zachęcić wszystkich do przybycia, zaprosiliśmy w tym roku aż 30 partnerów handlowych, którzy zaprezentowali najnowsze trendy panujące w branży i z pewnością podnieśli atrakcyjność naszego przedsięwzięcia. Było z czego wybierać: surowce, półprodukty, gotowe komponenty, samochody oraz dekoracje . Całą tą obfitą i wszechstronną ofertę zaprezentowano w bardzo przejrzysty , delikatny i smaczny sposób. Każdy z przybyłych gości mógł liczyć na porady ekspertów, ogrom wszelkiego rodzaju promocji przygotowanych przez wystawców oraz po prostu na miłe i kameralne spędzenie czasu. Prowadzący spotkanie konferansjer profesjonalnie  zaprezentował każdego z wystawców przedstawiając ich oferty handlowe.
 Na  wejściu witaliśmy Naszych Szanownych Gości lampką wykwintnego szampana a w tle towarzyszyły nam subtelne dźwięki muzyki smyczkowej. Około godziny 18 mieliśmy zaszczyt zaprosić wszystkich przybyłych Gości na przedstawienie artystyczne znakomitego aktora i wyśmienitego komika p. Cezarego Pazury. Rewelacyjny, wyborny i pełen wigoru występ  został zwieńczony poprowadzeniem loterii fantowej przez kapitalnego artystę. Rozlosowano 51 nagród rzeczowych, które stanowiły formę uznania i podziękowania dla przybyłych klientów.

Po odsłonięciu ściany bankietowej przybyli Goście udali się na uroczysty, wykwintny, bogaty w potrawy poczęstunek przygotowany przez znakomitego Szefa kuchni. Tym smacznym akcentem zakończyliśmy tegoroczny bankiet.
Nasi gości opuszczali nas w szampańskich nastrojach a APC KUMA Sp. z o. o. już dziś składa uroczystą obietnicę, iż za rok dołoży wszelkich starań aby kolejna edycja spotkania była również udana.

województwa: kujawsko-pomorskie, pomorskie

miasto: Bydgoszcz

48 52 345 11 05

Zobacz także

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe