czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Targi branżowe APC KUMA Relacja

producent: APC KUMA

25 listopada bieżącego roku firma APC KUMA Sp. z o. o., zorganizowała kolejne targi branżowe  skierowane do piekarni, cukierni i lodziarni z regionu kujawsko – pomorskiego i pomorskiego.

Stało się już coroczną tradycją, że organizujemy współpracując z naszymi kontrahentami branżowe targi i nie inaczej było również w tym roku. Z prawdziwą satysfakcją pragniemy w kilku zdaniach przedstawić  relacje z owego spotkania. W tym roku impreza odbyła się 25 listopada tradycyjnie w Hotelu City w Bydgoszczy i miała  formę wystawową, która została uatrakcyjniona o występ kabaretowy oraz  uroczysty bankiet.

 

Firma APC KUMA Sp. z o. o. jak corocznie była inicjatorem, organizatorem i gospodarzem wydarzenia. Chcąc zachęcić wszystkich do przybycia, zaprosiliśmy w tym roku aż 30 partnerów handlowych, którzy zaprezentowali najnowsze trendy panujące w branży i z pewnością podnieśli atrakcyjność naszego przedsięwzięcia. Było z czego wybierać: surowce, półprodukty, gotowe komponenty, samochody oraz dekoracje . Całą tą obfitą i wszechstronną ofertę zaprezentowano w bardzo przejrzysty , delikatny i smaczny sposób. Każdy z przybyłych gości mógł liczyć na porady ekspertów, ogrom wszelkiego rodzaju promocji przygotowanych przez wystawców oraz po prostu na miłe i kameralne spędzenie czasu. Prowadzący spotkanie konferansjer profesjonalnie  zaprezentował każdego z wystawców przedstawiając ich oferty handlowe.
 Na  wejściu witaliśmy Naszych Szanownych Gości lampką wykwintnego szampana a w tle towarzyszyły nam subtelne dźwięki muzyki smyczkowej. Około godziny 18 mieliśmy zaszczyt zaprosić wszystkich przybyłych Gości na przedstawienie artystyczne znakomitego aktora i wyśmienitego komika p. Cezarego Pazury. Rewelacyjny, wyborny i pełen wigoru występ  został zwieńczony poprowadzeniem loterii fantowej przez kapitalnego artystę. Rozlosowano 51 nagród rzeczowych, które stanowiły formę uznania i podziękowania dla przybyłych klientów.

Po odsłonięciu ściany bankietowej przybyli Goście udali się na uroczysty, wykwintny, bogaty w potrawy poczęstunek przygotowany przez znakomitego Szefa kuchni. Tym smacznym akcentem zakończyliśmy tegoroczny bankiet.
Nasi gości opuszczali nas w szampańskich nastrojach a APC KUMA Sp. z o. o. już dziś składa uroczystą obietnicę, iż za rok dołoży wszelkich starań aby kolejna edycja spotkania była również udana.

województwa: kujawsko-pomorskie, pomorskie

miasto: Bydgoszcz

48 52 345 11 05

Zobacz także

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe