...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

PEJOT s.c.

Wrocław, 54-613

woj. dolnośląskie

ul. Krzemieniecka 93

Produkty i usługi

Żyrafa LOLA – figurka 3D Żyrafa LOLA – figurka 3D Lew LEON – figurka 3D Lew LEON – figurka 3D Piesek SWEET DOG – figurka 3D Piesek SWEET DOG – figurka 3D

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (5)

Opis działalności

Firma powstała w wyniku zamiłowania założycieli firmy do piękna i kunsztu wyrobów cukierniczych. Od 1993r jesteśmy związani z branżą cukierniczą i od tego czasu zdobywamy doświadczenie i wiedzę. Dzięki temu mogliśmy stworzyć pracownię, w której wykonujemy dla Państwa szeroką gamę dekoracji na każdą okazję. Obok popularnych tradycyjnych motywów kwiatowych i figurek tworzymy własne, oryginalne wzory przygotowane przez wspólną pracę profesjonalnych cukierników i plastyków. W naszej pracowni wszystkie ozdoby wykonywane są ręcznie przez wykwalifikowaną i uzdolnioną załogę. Nie prowadzimy produkcji maszynowej. Dlatego produkty te charakteryzują się wysokim poziomem artyzmu.

Każdy produkt przechodzi szczegółową kontrolę, tak więc do Państwa trafia zawsze produkt jedynie najwyższej jakości. Wychodzimy bowiem z założenia, iż dekoracja cukiernicza jest wizytówką deserów, ciast i tortów. Karmiąc zmysł wzroku powinna pobudzać pozostałe zmysły, dlatego jest tak ważnym elementem sztuki kulinarnej, na którą obok walorów smakowych składają się również walory estetyczne.

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe