czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Aktualności

 • Poradnik przedsiębiorcy: Minimalne wynagrodzenie 2018 0

  Kodeks pracy gwarantuje pracownikom otrzymywanie pensji minimalnej. Wysokość wynagrodzenia minimalnego na kolejny rok jest podawana w Dzienniku Urzędowym Rzeczypospolitej Polskiej „Monitor Polski” w terminie do 15 września. Od 1 stycznia 2018 roku wyniesie ono 2100 zł brutto.

  więcej
 • Foremki od PapilArt – uniwersalne, lekkie i wytrzymałe

  Foremki od PapilArt – uniwersalne, lekkie i wytrzymałe 0

  PapilArt to spółka prężnie działająca na rynku opakowań, przeznaczonych głównie dla sektora piekarskiego, cukierniczego, lodowego i HoReCa, która nieustannie poszerza ofertę swoich produktów. Tym razem dołączyły do niej lekkie i wytrzymałe formy aluminiowe, dostępne w wielu kształtach i rozmiarach, w atrakcyjnych cenach.

  więcej
 • Jak zbudować pozytywny wizerunek firmy?

  Jak zbudować pozytywny wizerunek firmy? 0

  Stworzenie spójnego i budzącego pozytyw­ne skojarzenia wizerunku firmy jest jednym z najważniejszych warunków jej powodzenia. Bez określenia celu, misji i sposobu istnienia na rynku trudno podejmować skuteczne działania prowadzące do realizacji założonego planu.

  więcej
 • Rozgrzewka przed serwowaniem mistrzowskich lodów. I nie tylko!

  Rozgrzewka przed serwowaniem mistrzowskich lodów. I nie tylko! 0

  Coppa del Mondo della Gelateria to konkurs, w którym trzeba dać mistrzowski popis umiejętności pracy z lodem, lodami, ale też karmelem i… gastronomicznymi przekąskami! Nasza ekipa już trenuje. Jaki jest jej skład i co dokładnie będą musieli zaprezentować reprezentanci Polski?

  więcej
 • Jak ukonstytuować rzemiosło na nowo

  Jak ukonstytuować rzemiosło na nowo 0

  O pogłębiających się problemach w rozwoju rzemiosła w Polsce, koniecznych zmianach legislacyjnych i edukacyjnych, pomysłach na promocję i konieczności podkreślania niepodważalnych wartości rzemiosła rozmawiamy z Janem Gogolewskim, nowym prezesem Związku Rzemiosła Polskiego.

  więcej
 • Kolejnych 50 zmian dla biznesu

  Kolejnych 50 zmian dla biznesu 0

  Przedsiębiorca, któremu kontrahent nie płaci na czas, odzyska zapłacony podatek dochodowy, a dłużnik zapłaci podatek za generowanie długu – m.in. takie rozwiązanie wprowadza kolejna, duża paczka nowelizacji przepisów pod nazwą „50 uproszczeń dla biznesu”.

  więcej

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe