...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II

Radzyń Podlaski, 21-315

woj. lubelskie

ul. W. Sikorskiego 15

Opis działalności

Istniejemy od 1944 r. i ciągle się rozwijamy, poprawiamy bazę lokalową, dydaktyczną i zaplecze techniczne. W swoich murach skupiamy młodzież, która pragnie zdobyć wykształcenie w zasadniczej szkole zawodowej, technikum, liceum ogólnokształcącym i liceum profilowanym. Szkoła zatrudnia m.in. 20 nauczycieli dyplomowanych i 48 mianowanych, co gwarantuje wysoki poziom kształcenia. Ponadto około 30 nauczycieli posiada uprawnienia egzaminatorów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej i dzięki takim kwalifikacjom mogą lepiej przygotować młodzież do czekających ją egzaminów maturalnych i egzaminów zawodowych. Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym dla wszystkich zawodów w jakich kształcą się uczniowie. W naszym Ośrodku są również egzaminowani absolwenci innych szkół z terenu całego województwa lubelskiego. W ZSP funkcjonuje również Regionalny Ośrodek Wspierania Egzaminów Zawodowych (ROWEZ), który ma prawa akredytacyjne ośrodków egzaminacyjnych w kilkunastu zawodach. Zadania te wykonują nauczyciele-egzaminatorzy naszej szkoły. Nasza szkoła dysponuje już bardzo dobrą bazą dydaktyczną. Posiadamy nowocześnie wyposażone pracownie, laboratoria i sale lekcyjne (m.in. 5 pracowni komputerowych). Przestronne korytarze, oddzielne dla każdej klasy szatnie, barek, biblioteka z czytelnią wyposażoną w komputery z dostępem do internetu i oprogramowaniem multimedialnym. Funkcjonują różne koła zainteresowań – przedmiotowe, artystyczne i sportowe. Wszystkie sale lekcyjne w budynku przy ul. Sikorskiego mają wykonane przez uczniów sieć internetu (2 łącza DSL i 2 łącza Neostrada), telewizji wewnętrznej i sieć radiofoniczną. Uczniom zamiejscowym proponujemy internat, w którym koszt wyżywienia i zamieszkania nie przekracza 150 zł miesięcznie. Szkoła oferuje również możliwość uzyskanie prawa jazdy po atrakcyjnie niskich cenach (szczególnie klasy samochodowe i technikum w zawodzie technik żywienia i gospodarstwa domowego). Dla bezpieczeństwa uczniów wykonano monitoring otoczenia i wnętrza szkoły.

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe