...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Rzemieślnicza Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Zamościu

Zamość, 22-400

woj. lubelskie

ul. Krasnobrodzka 9

Produkty i usługi

Anna Stadnik i Agata Nowosadowska Anna Stadnik i Agata Nowosadowska Tradycje ludowe Tradycje ludowe

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (2)

Opis działalności

Rzemieślnicza Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Zamościu działa od 2004 roku jako szkoła prywatna o uprawnieniach szkoły publicznej. Ideą jej powstania od samego początku istnienia było stworzenie placówki edukacyjnej, pozwalającej młodzieży na zdobycie gruntownego przygotowania zawodowego popartego praktyką, które pozwoli młodym ludziom na wkroczenie w życie zawodowe z pełnym przygotowaniem. Oprócz nauki zawodu, języków, kół zainteresowań oraz artystycznych pragniemy w naszej szkole propagować zdrowy tryb życia, umożliwiając naszym uczniom korzystanie z bogatego zaplecza sportowego i pomocy profesjonalnej kadry nauczycieli i trenerów. Nauka w szkole jest bezpłatna. Uczniowie naszej szkoły osiągają na zawodowych egzaminach czeladniczych jedne z najwyższych wyników w Polsce, dzięki czemu możemy się poszczycić 100% procentową zdawalnością. Nauka w szkole trwa 3 lata. Zajęcia dydaktyczne prowadzone są w budynku szkoły 2-3 dni w tygodniu, w pozostałe dni uczniowie odbywają praktyki w zakładach rzemieślniczych. Szkoła współpracuje z Biurami Zatrudnienia w kraju oraz w krajach Unii Europejskiej oraz gwarantuje możliwość odbywania praktyk za granicą (Wielka Brytania, Włochy i Niemcy) pod nadzorem szkoły. Osoby biorące udział w zagranicznych praktykach mają zapewnione ubezpieczenie i wynagrodzenie. Szkoła deklaruje pomoc w poszukiwaniu pracy w kraju i za granicą po ukończeniu nauki w szkole.Dla chętnych zapewniamy dodatkowe lekcje z języków obcych – między innymi z angielskiego i niemieckiego.

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe