...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Imago Printer

Warszawa, 03-450

woj. mazowieckie

ul. Ratuszowa 11 b.5 p.122

Opis działalności

Jesteśmy zgranym zespołem doświadczonych inżynierów projektujących i produkujących innowacyjne drukarki płaskie. Nasze autorskie rozwiązania to nowa jakość na polskim rynku drukarskim. Pozwalają na druk o fotograficznej jakości na prawie każdym materiale.

Nasze produkty są dopracowane pod każdym względem – począwszy od skomplikowanych rozwiązań technologicznych, a skończywszy na designie i wygodzie użytkowania.Nieustannie rozwijamy technologię druku cyfrowego; testujemy nowe rodzaje atramentów i podłoża; badamy, jak można wykorzystać najnowsze technologie w branży drukarskiej. Projektujemy z myślą o tym, by nasze produkty przynosiły jak najwięcej korzyści biznesowych swoim właścicielom.

Chętnie dzielimy się swoją wiedzą. Klienci Imago Printer zawsze mogą liczyć na profesjonalne wsparcie członków naszego zespołu. Wierzymy, że równie ważne co dostarczanie innowacyjnych rozwiązań jest zapewnienie sprawnego, fachowego serwisu. Cały proces produkcji drukarek odbywa się w Polsce, dlatego jesteśmy w stanie szybko reagować na zgłoszenia i służyć wiedzą i pomocą.

 

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe