...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Imago Printer, materiał promocyjny

Zapraszamy na premiery nowych urządzeń od IMAGO na targach EXPO SWEET 2024!

Zapraszamy na stanowisko 3-31 w Hali 3 gdzie pokażemy Ci zaawansowany system do tworzenia spersonizowanych dekoracji 3D!

Na tegorocznych targach EXPO SWET firma IMAGO zaproponuje aż dwie fascynujące premiery:

- IMAGO ARS – niesamowite narzędzie do tworzenia personalizowanych dekoracji przestrzennych oraz,

- VULPES PRO – nowa wersję topowego produktu, która nie tylko zwiększa jakość dekoracji i szybkość pracy, ale również automatycznie przygotowuje podłoże do druku!

 

 


IMAGO ARS – poznaj świat przestrzennych dekoracji cukierniczych!

Czy kiedykolwiek myślałeś o tworzeniu przestrzennych dekoracji cukierniczych w sposób szybki, łatwy i niezwykle efektowny? Teraz masz szansę to zrobić dzięki IMAGO ARS - zaawansowanemu systemowi do tworzenia spersonizowanych dekoracji 3D!

IMAGO ARS to nie tylko narzędzie, to prawdziwa rewolucja w świecie cukiernictwa. Personalizacja figurek i tworzenie nowych unikalnych kształtów nigdy nie było tak proste! Uwolnij swoją kreatywność i odkryj nowe możliwości w cukiernictwie!

Zapraszamy na premierę IMAGO ARS na najbliższych targach EXPO SWEET. Odwiedź firmę IMAGO (stanowisko 3-31 w Hali 3). Nie przegap tej okazji, by być świadkiem rewolucji w świecie cukiernictwa!

VULPES PRO – Odkryj innowacyjne rozwiązanie, które na nowo definiuje druk spożywczy.


Odkryj nowy wymiar dekoracji cukierniczych z VULPES PRO!

Dzięki wbudowanemu systemowi aktywacji podłoży cukierniczych, VULPES PRO przygotowuje powierzchnię produktów przed dekoracją, zapewniając lepszą penetrację atramentu i zwiększając trwałość oraz jakość dekoracji. Dodatkowo, zaawansowane oprogramowanie pozwala na precyzyjne dostosowanie kolorów i intensywności wydruku, gwarantując nasycone barwy i idealne odwzorowanie grafiki.

Ploter cukierniczy Vulpes PRO to nie tylko narzędzie - to rewolucja w przemyśle spożywczym, umożliwiająca szybszą, bardziej precyzyjną i efektywną produkcję dekoracji cukierniczych.

Nie czekaj dłużej! Dołącz do IMAGO na premierze VULPES PRO na najbliższych targach EXPO SWEET i odkryj nowe możliwości w dekorowaniu produktów cukierniczych!

Ale to nie wszystko! IMAGO ARS w połączeniu z nową wersją topowego plotera cukierniczego - Vulpes PRO pozwala nie tylko na tworzenie przestrzennych figurek, ale również dodania do nich drukowanych dekoracji!

Jeśli chcesz zobaczyć na własne oczy, jak działają Shaper IMAGO ARS i Ploter cukierniczy Vulpes PRO, zapraszamy na stoisko Imago Pronter na Expo Sweet 2024, w Hali 3, Stanowisku 3-31. Zespół Imago Printer chętnie odpowie na wszystkie pytania i pokaże, jak łatwo i szybko można tworzyć niesamowite dekoracje 3D z materiałów cukierniczych.

Zapraszamy również na premierową prezentację IMAGO ARS w niedzielę 25.02.2024r o godzinie 13:00 w Sali…

drukarki spozywcze

Bieżące wydanie czasopisma

Za co Polacy pokochali jagodzianki? Czym ustabilizować krem na zimno? Jak projektować słodkie stoły? Skąd się biorą alergie pokarmowe? Do czego dodawać szafranu?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji