...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Unox

Warszawa, 02-962

woj. małopolskie

Przyczółkowa 324

Produkty i usługi

BAKERLUX SPEED.Pro™ BAKERLUX SPEED.Pro™ BAKERLUX SHOP.Pro™ LED BAKERLUX SHOP.Pro™ LED BAKERLUX SHOP.Pro™ TOUCH BAKERLUX SHOP.Pro™ TOUCH

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (6)

Opis działalności

Firma Unox powstała w 1990 roku i wkroczyła na rynek profesjonalnych pieców z produktem, który umożliwiał pieczenie chleba i croissantów bez ich wcześniejszego rozmrażania. Od razu zyskała pozycję lidera na rynku, również dzięki nowej technologii AIR.MaxiTM, która gwarantuje równomierne rozprowadzanie powietrza przy użyciu systemu wielu wentylatorów. Kiedy projektujemy i produkujemy nasze procesy i produkty, każdy szczegół ma znaczenie. Nasze pierwsze piece były wynikiem pomysłów, pasji i czystego rzemiosła. Udało nam się stworzyć doskonałe produkty nawet wtedy, gdy pomoc technologii nie była możliwa, zawsze szukaliśmy innowacyjnych rozwiązań dla naszych produktów. Od zawsze jest dla nas ważne doskonalenie nie tylko w procesach produkcyjnych, ale także w narzędziach i technologiach, których używamy do projektowania. Wartości, które nie zmieniły się od 1990 roku do dzisiaj.Piece UNOX  to wydajność, jakość i optymalizacja.


Technologie w piecach Unox  


ADAPTIVE.CookingTM rejestruje zmiany wilgotności i temperatury, dostosowuje proces gotowania do załadowanej żywności, aby za każdym razem zapewnić identyczne i doskonałe rezultaty.
*Dostępny tylko dla pieców MIND.MapsTM PLUS, SHOP.ProTM MASTER.

CLIMALUX™ wykorzystuje czujniki do pomiaru wilgotności w komorze gotowania i automatycznie wytwarza parę lub usuwa z niej wilgoć, aby zapewnić doskonałe rezultaty.
*Dostępny tylko dla pieców MIND.MapsTM PLUS.

AUTO.Soft automatycznie dostosowuje wzrost temperatury, aby zapewnić optymalny rozkład ciepła, dzięki czemu pieczenie jest jeszcze bardziej delikatniejsze. *Dostępny tylko dla pieców MIND.MapsTM PLUS, SHOP.ProTM MASTER.

SMART.Preheating automatycznie ustawia najlepszą temperaturę i czas podgrzewania, aby zagwarantować maksymalną powtarzalność rezultatów przez cały dzień. *Dostępny tylko dla pieców MIND.MapsTM PLUS, SHOP.ProTM MASTER.

Technologia SENSE.Klean™ szacuje stopień zabrudzenia pieca i sugeruje najbardziej odpowiedni automatyczny tryb mycia w zależności od rzeczywistego użytkowania. *Dostępny tylko dla pieców MIND.MapsTM PLUS.

AUTO.Matic automatycznie otwiera drzwi na koniec cyklu pieczenia, aby zagwarantować doskonałe rezultaty przy każdym załadunku. *Dostępny tylko dla pieców SHOP.ProTM (MASTER, TOUCH).

DRY.Plus wypycha wilgotne powietrze z komory pieczenia, aby pomóc wewnętrznej strukturze produktu uformować się prawidłowo, tworząc teksturę, która pozostaje idealna przez wiele godzin. *Dostepny tylko dla pieców SHOP.ProTM, CHEFLUXTM, BAKERLUXTM, LINEMISSTM, LINEMICROTM.
 
Technologia STEAM.Plus natychmiastowo wytwarza wilgotność w komorze pieca od 90 ° C do 260 ° C, zapewniając doskonałe rezultaty przy każdym załadunku
*Dostępny tylko dla pieców SHOP.ProTM (MASTER, TOUCH, LED), CHEFLUXTM, BAKERLUXTM, LINEMISSTM.


Odkryj wszystkie piece UNOX. Znajdź model, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom  https://www.unox.com, https://www.facebook.com/unoxpl


Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe