...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Unox, materiał promocyjny

Speed-X – rewolucja w gastronomii

Dostępne na rynku piece nie spełniają już twoich oczekiwań? Poszukujesz urządzenia, które nie tylko podgrzewa potrawy, ale również skraca czas ich przygotowania i posiada funkcję automatycznego mycia? Poznaj Speed-X, piec, który na zawsze zmieni oblicze gastronomii

Speed-X to produkt o nieskończonej liczbie zastosowań, zaprojektowany tak, aby spełnić oczekiwania wielu klientów. Krótko mówiąc, niesamowity, nie mający sobie równych. Klienci świadomi jego możliwości chcą zacząć jak najszybciej korzystać z jego licznych funkcjonalności. Są wśród nich przede wszystkim bary z przekąskami, stacje benzynowe, gastronomia turystyczna (np. na lotniskach i dworcach), sieci kawiarni i wielu innych, używających szybkich pieców. Wynika to z tego, że urządzenia te borykają się z problemem braku automatycznego mycia, co bardzo utrudnia czyszczenie i uniemożliwia gotowanie surowych potraw.

 

Speed-X posiada funkcję automatycznego mycia, która obniża koszty pracy i eliminuje godziny poświęcone na czyszczenie pieców oraz trwale usuwa ryzyko ewentualnych pozostałości środków chemicznych w komorze gotowania. Połączenie gotowania konwekcyjnego i mikrofalowego zostało zastąpione przez innowacyjną technologię Speed-X.
Speed-X może zrobić jeszcze więcej! Nie tylko szybko podgrzewa potrawy, może też przyrządzić pierś z kurczaka z warzywami (w 180 s!), całą rybę z ziemniakami (w 5 min!) lub pieczone ziemniaki (w 4 min!). Jest w stanie sprawić, że pyszne i gorące dania będą świeżo ugotowane, a nie zregenerowane, i podane niewiarygodnie szybko. Co to oznacza? Rozszerzenie menu i zwiększenie wartości średniego paragonu.

 

Speed-X jest dostępny z okapem kondensacyjnym i filtrem katalitycznym, aby umożliwić instalację w każdym miejscu. Mimo to nie jest przeznaczony wyłącznie dla klientów, którzy już korzystają z szybkich pieców. Speed-X pozwoli wszystkim operatorom tradycyjnej gastronomii na skrócenie o ponad połowę czasów pieczenia. Przyczynia się nie tylko do wzrostu szybkości przygotowania dań, wpływa przede wszystkim na redukcję kosztów, ogranicza marnotrawstwo surowców i skraca czas przygotowania „wydawki” przed obsługą. Szef kuchni może używać Speed-X jak zwykłego pieca konwekcyjno-parowego, kiedy tylko chce, do dyspozycji otrzymuje bowiem: programy automatyczne, ustawienia ręczne i oczywiście mycie po zakończeniu pracy.

 

Speed-X przeznaczony jest dla szerokiego grona odbiorców:
• małych restauracji, restauracji z gwiazdkami, które stale poszukują innowacji;
• sieci restauracji typu fine dining;
• samoobsługi, gdy trzeba w krótkim czasie przygotować potrawy dla wegan czy osób chorych na celiakię;
• piekarzy i cukierników – m.in szybkie podgrzanie kanapki, tosta, wypiek drożdżówek.

Speed-X jest dostępny w przedsprzedaży od stycznia 2022 roku, wysyłka z Włoch rozpocznie się w marcu 2022 roku.
Wielu z was zna firmę Unox od dawna, więc wiecie, jak wielkie korzyści przynosi promowanie sprzedaży poprzez indywidualne doświadczenia kuchenne. Nasz zespół AMC w Polsce będzie miał do dyspozycji Speed-X, aby umożliwić potencjalnym klientom przetestowanie go w ich kuchniach, korzystając z ich składników i przepisów.

 

Technologia, którą prezentujemy, to przełom na rynku!
Chcemy, abyście jako nasz klient zaangażowali się w ten epokowy moment. Tym sposobem staniecie się uczestnikami rewolucji! Pierwszymi, którzy zyskają okazję, by zobaczyć ten niezwykły produkt! Okazja do tego nadarzy się już na Targach Expo Sweet (27 lutego – 2 marca 2022 r.). Nie martwcie się, jeśli nie możecie się na nich pojawić, skontaktujcie się z nami w celu umówienia prywatnej prezentacji urządzenia.

Nawiązując do słów naszego CEO Nicoli Michelona, mamy do czynienia z absolutnie innowacyjnym produktem, prawdziwą rewolucją w świecie gastronomii. Dlatego właśnie jestem przekonany, że Speed-X pomoże zbudować wasz sukces.

Artur Przybylak, Unox Polska

 

 

Bieżące wydanie czasopisma

Czym wyróżnia się marcepan królewiecki? Czy rzemieślnicza piekarnia to najpewniejszy biznes? Dla kogo mleko A2? Jak powstają zefirki?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji