...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

bekuplast S.A.

Łaziska Górne, 43-170

woj. śląskie

ul. Chopina 15

Produkty i usługi

Skrzynki transportowe do pieczywa i wyrobów cukierniczych Skrzynki transportowe do pieczywa i wyrobów cukierniczych Skrzynki transportowe - do pieczywa i wyrobów cukierniczych H-110 Skrzynki transportowe - do pieczywa i wyrobów cukierniczych H-110 Skrzynki transportowe - do pieczywa i wyrobów cukierniczych H - 410 Skrzynki transportowe - do pieczywa i wyrobów cukierniczych H - 410

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (13)

Opis działalności

Skrzynki do piekarni i cukierni producenta bekuplast powstały z myślą o komfortowym transporcie produktów, stąd posiadają one wiele zalet w tej kwestii. Oferowane przez bekuplast skrzynki do piekarni i cukierni są niezwykle lekkie, dlatego po ich załadowaniu nie generują one znaczącego obciążenia dla osób, które je przenoszą. Skrzynki są zaopatrzone w wygodne otwarte uchwyty, które ułatwiają przenoszenie produktów. Specjalna konstrukcja umożliwia też piętrowanie pojemników, dzięki czemu, przy lżejszym załadunku, możliwe jest przenoszenie kilku skrzynek jednocześnie.

Sprawdź ofertę producenta bekuplast. 

 

Osiągnięcia

Szczycimy się tym, że nasze opakowania świetnie sprawdzają się jako podstawowy składnik logistyki na co dzień w większości piekarni na terenie całego kraju. Pozycja lidera wśród dostawców opakowań transportowych dla piekarnictwa i cukiernictwa zobowiązuje do utrzymywania wysokiej jakości oferowanych produktów oraz standardów obsługi. Naszym celem jest zmaksymalizowanie zadowolenia naszych Klientów dlatego nieustannie pracujemy nad doskonaleniem produktów poprzez wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań, zastosowanie alternatywnych surowców czy wzbogacenie wizualnej strony naszych opakowań.

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe