...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Techklips

Kcynia, 89-240

woj. kujawsko-pomorskie

Suchoręcz 1a

Opis działalności

Firma TECHKLIPS od początku swej działalności miała na uwadze przede wszystkim dobro Klientów. Piece i maszyny remontowane w naszym zakładzie znalazły uznanie w oczach Klientów z całej Europy. Posiadamy profesjonalny warsztat remontowo-serwisowy o powierzchni 600 m2. Obecnie firma zajmuje się produkcją i remontami maszyn piekarniczych i cukierniczych. Główne zajmujemy się markami piecy takich jak: Winkler, Wachtel, Miwe, WP Matador, Daub, Bonmgard i maszyn: Kemper, Diosna, Rego, IBIS.

Nasza firma zajmuje się również produkcją taśm do zamknięć opakowań foliowych i papierowych clipband o różnej średnicy drutu, powlekane tworzywem w różnych kolorach. Wykorzystywane w półautomatycznych i automatycznych pakowaczkach takich firm jak: Hartmann, Ipeka, Hoba, PS mako, Jongerius. Wiemy, że szukasz atrakcyjnej cenowo oferty, szybkiego terminu realizacji oraz doskonałej jakości, profesjonalnego i miłego podejścia do klienta. Może nie jesteśmy najwięksi, ale dysponujemy nowoczesnym parkiem maszyn i dużą wiedzą.

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe