...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Zentis Polska Sp. z o.o.

Żelków Kolonia, Siedlce, 08-110

woj. mazowieckie

ul. Przmyslowa 8

Produkty i usługi

Duofix – Żel i pomada w jednym Duofix – Żel i pomada w jednym Nadzienia owocowe- przecierowe Nadzienia owocowe- przecierowe Kulki z płynnym środkiem - Nowości BAKEPOL Kulki z płynnym środkiem - Nowości BAKEPOL

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (12)

Opis działalności

Marka Zentis znana jest większości konsumentów jako producent owocowych konfitur i wybornych specjałów marcepanowych. Produkujemy nie tylko wyśmienite konfitury i marcepan, ale również dbamy o to, by jogurty, serki owocowe i inne produkty mleczne miały wspaniały owocowy smak.

Zentis jest wiodącą w Europie firmą przetwarzającą owoce. Od ponad 110 lat specjalizuje się w uszlachetnianiu owoców i innych naturalnych surowców. Jesteśmy międzynarodową firmą, której produkty wysyłane są na cały świat. Oprócz wielu filii, mamy własny zakład produkcyjny w Polsce koło Siedlec, gdzie produkujemy półprodukty dla przemysłu również piekarsko- cukierniczego zgodnie z wymaganiami klientów.

Jesteśmy firmą, która stawia sobie ciągle nowe wyzwania. O naszym sukcesie zadecydowały innowacje i partnerskie relacje z klientami, bo sukces naszych klientów jest przecież i naszym sukcesem.

 

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe